Вибране
Каталог товарів
Вибране

GPS-навігатори

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Автомобільний GPS-навігатор з 5-дюймовим екраном та попередженнями про обстановку на дорозі

 • Високоякісний екран 5” та зручні для перегляду карти.
 • Інтуїтивно-зрозуміле меню на екрані.
 • Використовуйте Garmin Traffic одразу після покупки з додатком на смартфоні.
 • Приготуйтесь до захоплюючих подорожей завдяки мільйонам об’єктів Foursquare®.

Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 52 з 5-дюймовим екраном та попередженнями про обстановку на дорозі

Користуйтесь голосовими підказками для пересування від повороту до повороту, вказівками щодо руху до пунктів призначення Garmin Real Directions з використанням орієнтирів та корисних попереджень для водіїв, які дозволяють підвищити безпеку поїздок.

За допомогою інтуїтивно-зрозумілого меню та оглядових карт, автонавігатор Garmin Drive 52 дозволяє переглядати навігаційні підсказки для пересування від повороту до повороту на яскравому сенсорному екрані з діагоналлю 5”. Пристрій пропонує попередньо завантажені карти, оновлення трафіка та картографії, а також корисні попередження для водіїв, які дозволяють підвищити безпеку поїздок. GPS-навігатор з такими широкими можливостями стане для вас надійним помічником у подорожах або щоденних поїздках по місту.

Live Traffic та прогнози погоди

Навігатор допоможе вам уникнути заторів та ділянок з повільним рухом, своєчасно пропонуючи альтернативні маршрути. Таким чином, ви заздалегідь знатимете про ремонти доріг або аварії на вашому маршруті. Встановіть на сумісний смартфон мобільний додаток Smartphone Link та починайте користуватись послугою Garmin Traffic1.Також ви зможете отримувати актуальну інформацію про погоду у точці призначення.

Garmin Live Traffic

TripAdvisor

Переглядайте рейтинги TripAdvisor для готелів, ресторанів, розважальних об’єктів та місць відпочинку на вашому маршруті.

TripAdvisor

Магазини та ресторани у Foursquare

Навігатор містить попередньо завантажені дані Foursquare з мільйонами нових та популярних туристичних об'єктів.

Магазини та ресторани у Foursquare

Корисні попередження для водіїв та інформація про навколишню обстановку

Для підвищення безпеки водіння та кращої інформованості про ситуацію на дорозі пристрій надає попередження про небезпечні повороти, зміни обмежень у швидкості, залізничні переїзди тощо.

Корисні попередження для водіїв та інформація про навколишню обстановку

Garmin Real Directions™

Пристрій надає зрозумілі голосові підказки для пересування від повороту до повороту, за допомогою назв вулиць та магазинів, а також помітних орієнтирів (наприклад, «Поверніть праворуч біля червоної будівлі»).

Garmin Real Directions™

Об'єкти попереду по маршруту з функцією Up Ahead

На карті показуються кафе, заправні станції, інші об'єкти та міста попереду на вашому маршруті.

Об'єкти попереду по маршруту з функцією Up Ahead

Оновлення картографії

Автомобільний навігатор Garmin Drive 52 поставляється з попередньо завантаженими картами, які оновлюються, щоб ви завжди могли використовувати актуальні дані. Більш детальну інформацію дивіться в програмі Garmin Express™.

Простіше шукати, швидше знайти

За допомогою зручного поля для пошуку можна виконати простий пошук адреси та мільйонів різних об'єктів. Пристрій надасть результати пошуку зі звучанням, подібним введеному запиту.

Сумісний з камерою заднього огляду Garmin

Щоб отримати повну навігаційну систему можна налаштувати сполучення цього навігатора з бездротовою камерою заднього огляду BC™ 30 (продається окремо; рекомендується установка за допомогою професіоналів). Після підключення ви зможете бачити автомобілі, пішоходів та перешкоди прямо на екран навігатора під час руху заднім ходом.

Комплектація

 • Автонавігатор Garmin Drive 52
 • Кріплення на присосці
 • Автомобільний кабель зарядки
 • USB-кабель
 • Інструкція
Швидке замовлення

Навігатор для мотоциклістів, які люблять захоплюючі маршрути

 • Міцний дисплей 4.3", який дозволяє управляти пристроєм не знімаючи рукавичок, гарантує відмінну якість зображення навіть на сонячному світлі.
 • Пристрій стійкий до парів пального, ультрафіолетових променів та несприятливих погодних умов.
 • Залишайтеся на зв'язку завдяки дзвінкам hands-free1, повідомленням від смартфона2 та простому обміну файлами GPX для групових поїздок. Управляйте музикою та списками відтворення смартфона на дисплеї zūmo3.
 • Доступ до послуг Live Services (трафік та погода) з використанням програми Smartphone Link4.
 • Функція Garmin Adventurous Routing™ розраховує маршрути по звивистих та пагористих дорогах, в обхід великих магістралей.
 • Вбудований Wi-Fi® дозволяє швидко оновлювати картографію та ПЗ без використання комп'ютера.
 • Корисні попередження для водіїв про небезпечні повороти, камери контролю швидкості6 автоматичні повідомлення про аварії5, тощо.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Функція Adventurous RoutingЗ картою України та картою центральної Європи

Навігатор для мотоциклістів Garmin zūmo 346 LMT-S характеризується міцною конструкцією, безпровідними функціями та сенсорним екраном 4.3", який підтримує управління в рукавичках. Цей пристрій здатен перетворити звичайні маршрути по прямій в захоплюючі пригоди з великою кількістю поворотів, які так приємно розділити з друзями.Навігатор поставляється з картою доріг України та картою центральної Європи.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Функція LiveTrackНехай про поїздку дізнаються ваші друзі

Навігатор zūmo 346 LMT-S включає функцію Garmin Adventurous Routing, яка дозволяє розраховувати маршрути таким чином, щоб замість нудної прямої траси з пункту А до пункта В по основних магістралях ви отримали захоплюючі звивисті маршрути з безліччю поворотів та спусків / підйомів. Ви можете легко відправляти файли GPX з телефона4 на zūmo або обмінюватися файлами GPX з іншими мотоциклістами, щоб вони могли повторити ваш маршрут. Якщо навігатор zūmo синхронізований з телефоном, то за допомогою програми Smartphone Link ви можете скористатись функцією LiveTrack, завдяки якій ваші друзі зможуть спостерігати за вашою поїздкою в реальному часі.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Переваги BluetoothЩе більше переваг бездротових технологій

Для додаткової зручності встановіть синхронізацію zūmo з сумісним смартфоном та навушниками або шоломом Bluetooth (продаються окремо), щоб ви могли передавати й приймати бездротові виклики5, не знімаючи рукавичок або шолома. Ваш телефон може залишатись в кишені або сумці; при цьому ви зможете користуватись перевагами викликів hands-free, не відволікаючись від дороги. Крім того, ви можете приймати оповіщення про вхідні виклики, текстові повідомлення, попередження, тощо. Крім того, дисплей навігатора zūmo дозволяє вам управляти програванням музики 3 і працювати з плейлистами смартфона. Таким чином, ви можете обрати музику для поїздки.

Безстрокове оновлення карт

Завдяки БЕЗКОШТОВНИМ оновленням картографії8, які діють протягом терміну служби навігатора, ви завжди матимете під рукою найактуальніші карти, об'єкти POI і навігаційну інформацію. Мотонавігатор zumo 346LM поставляється з попередньо завантаженою картою України і картою центральної Європи.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Безкоштовна інформація про трафік та погодуБезкоштовна інформація про трафік і погоду

Що чекає на вас попереду на маршруті? Навігатор для байкерів zumo 346 LMT-S може надавати інформацію про стан трафіку на дорозі та погодні умови за допомогою безкоштовного мобільного додатка Smartphone Link, який дозволяє підключати навігатор zumo до смартфонів iPhone® або Android™.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. WI-FIВбудований Wi-Fi для швидкого завантаження оновлень

Завдяки вбудованому Wi-Fi, на вашому пристрої завжди будуть актуальні версії картографії та програмного забезпечення. Коли з'являється нове оновлення, і ви при цьому підключені до мережі Wi-Fi, на екрані приладу автоматично з’явиться повідомлення про можливість виконання оновлення шляхом натискання лише на одну кнопку. Підключати zumo до комп'ютера для цього не потрібно.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Попередження безпекиПопередження для підвищення безпеки поїздок

Для поліпшення інформованості про дорожні умови та підвищення безпеки поїздок zūmo 346 LMT-S надає корисні попередження про небезпечні повороти, зміни швидкісного режиму, залізничні переїзди і знаки «Тварини на дорозі», шкільні зони і т.д. Крім того, пристрій попередить вас про необхідність перевірити місцеві закони про носіння шолома або про те, що ви рухаєтесь в неправильному напрямку по дорозі з одностороннім рухом. Також ви будете отримувати попередження про найближчі камери дорожнього руху 6. Під час багатогодинних поїздок вам стане в нагоді попередження про втому 7 з порадами про можливий час та місце відпочинку. Для вашого спокою в навігаторі zūmo передбачена вбудована функція Automatic Incident Notification8 (автоматичне повідомлення про аварію), яка у разі інциденту відправляє попередньо заданим контактам текстове повідомлення з координатами події.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Попередження про необхідність заправити бакНагадування про необхідність заправити бак

У навігаторі zumo 346 LMT-S передбачений вбудований цифровий датчик пального. Таким чином, ви зможете легко оцінити, скільки кілометрів зможете проїхати до тих пір, поки бак повністю не спорожніє. Пристрій підкаже вам про необхідність заправити пальне і навіть запропонує варіанти заправних станцій. Завдяки індикатору швидкості, ви зрозумієте, коли потрібно зменшити газ. Крім того, вам пропонується екран цифрового компаса і база даних з об'єктами для мотоциклістів (сервісні центри, дилери та інше). У пристрої zūmo ведеться журнал сервісного обслуговування, за допомогою якого ви зможете легко знайти інформацію про дати, пробіг та проведені процедури.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Навігаційні інструментиНавігаційні інструменти

Модель zumo 346 включає детальні карти City Navigator® всієї Європи8. Під час поїздок з навігатором zumo 346 LMT-S функція Active Lane Guidance (вибір смуги руху) вказуватиме вам потрібну смугу руху для виконання наступного повороту або з'їзду з шосе за допомогою голосових підказок та яскравих кольорових стрілок на екрані. Навігація по складним транспортним розв'язкам не завдяки схемам перехресть і перетинів на маршруті. Крім того, функція «Up Ahead» дозволяє вам переглядати інформацію про об'єкти вздовж маршруту, не закриваючи екран карти на дисплеї навігатора. За допомогою зручної функції Route Shaping ви можете змінювати маршрут шляхом додавання точок, щоб обрати потрібні дороги або області. Завдяки голосовим підказкам з назвами вулиць і описами маневрів ви зможете зосередитися на дорозі. Функція Garmin Real Directions™ допоможе вам дістатися до пункту призначення за допомогою помітних орієнтирів, будівель і світлофорів (наприклад, «Поверніть направо після червоної будівлі»). Також ви можете скористатись корисною функцією TracBack® для повернення до початкової точки, повторивши свій маршрут.

Мотонавігатор zumo 396 LMT-S. Створений для дорігМіцна конструкція, перевірена на дорогах

Міцний навігатор zūmo 346 LMT-S, розроблений мотоциклістами і для мотоциклістів, створений на основі сучасних технологій. У пристрої використовується вбудований шляховий комп'ютер з екраном компаса, індикатор обмеження швидкості і сенсорний екран з інтуїтивним управлінням, який забезпечує просте та швидке введення інформації - навіть в рукавичках. Надійний корпус не боїться парів пального, УФ-променів, дощу та інших несприятливих чинників.

1Потрібен Bluetooth-сумісний шолом, навушники або смартфон; продається окремо.

2 Для прийому повідомлень від смартфона на навігаторі необхідно завантажити безкоштовний додаток Smartphone Link.

3 Управління музикою і медіа працює на моделях iPhone® 4 і більш пізніх версій, на деяких пристроях iPod® та деяких пристроях Android ™. Pandora в даний час є в США, Австралії і Новій Зеландії.

Щоб отримати доступ до послуг Garmin Live Services, потрібно завантажити додаток Smartphone Link на сумісний смартфон з Bluetooth і GPS (продається окремо).

5Необхідний сумісний смартфон з Bluetooth. Може застосовуватись оплата за передачу даних. Може вимагатися підписка на обслуговування.

6 Попередження про камери, які фіксують проїзд на заборонний сигнал світлофора і порушення швидкісного режиму, доступні не у всіх регіонах.

7 Попередження про втому видаються після довгих поїздок без зупинок по маршруту.

«Безкоштовне оновлення картографії »дає вам право на 4 оновлення картографічних даних на рік, якщо вони доступні на сайті Garmin (не стосується оновлень карти України Навлюкс). Дана послуга надається лише для одного приладу до тих пір, поки не скінчиться термін служби даного навігатора, або поки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Оновлення, які ви отримуєте, будуть відноситись до тієї ж самої географічної карти, яку ви завантажили в прилад Garmin під час первинної купівлі. Компанія Garmin має право припинити надавати Вам оновлення картографії, якщо Ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яку Ви отримуєте разом з пристроєм

Комплектація

 • zūmo 346 LMT-S
 • Попередньо завантажені карти City Navigator® Центальної Європи
 • Кріплення на мотоцикл
 • USB-кабель
 • Стисла інструкція