Вибране
Каталог товарів
Вибране

Культиватори

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Любителі та професіонали садівництва – визнають переваги культиваторів Loncin. Завдяки простій ефективній конструкції та надійному професійному двигуну, всі моделі мотокультиваторів Loncin відрізняються високою надійністю та довговічністю, перетворюючи важку роботу на задоволення. Особливості моделі ґрунтофрези 1WG3.4-60FQ-DА:

 • Ручка зчеплення із замком та регульованою конструкцією, безпечна та надійна
 • Поліпшений контроль дросельної заслінки, простий у використанні
 • Конструкція переднього колеса, проста в експлуатації
 • Зручне керування культиватором
 • Система передач - 1 F + 1 R, 1 F
 • Ширина культивації – 82 см.
 • Глибина культивації – ≥ 10 см
 • Коробка передач - Залізне штампування (ланцюг 80 шт.)

LONCIN – це висока якість матеріалів, нові технології, надійність та довговічність, сучасний дизайн продукції за демократичною ціною.

Компанія LONCIN є одним з найбільших та потужних виробників у Китаї, володіє 29 міжнародними патентами та приблизно 1800 патентами Китаю. У складі компанії 5 виробничих баз у Китаї та 10 дочірніх компаній у світі.

Швидке замовлення

У культиваторі використовується двигун Loncin OHV LC1P65FЕ. Цей двигун легко запускається, надійний та довговічний зі стабільною потужністю та низькою витратою палива. Витрата палива на робочу зону значно нижча, ніж у аналогів.

 • Простота використання, експлуатації та навчання.
 • Культиватор готовий до експлуатації. На додаток до стандартної комплектації можна вибрати різні інструменти для збирання, викопування, розпушування ґрунту, прополювання... відповідно до потреб місцевого сільського господарства. І він може задовольнити експлуатаційні потреби як за умов повені, і у умовах посухи.
 • Грунтофреза може плавно пересуватися та працювати на невеликих ділянках у горах та пагорбах. І вона може вільно працювати через невеликий розмір на невеликих сільськогосподарських територіях, таких як теплиця, фруктовий сад, город.
 • Ширина обробки до 46см.
 • Глибина обробітку ґрунту регулюється легким демпфером.
 • Зручна конструкція переднього колеса.
 • Система передач – 1F

LONCIN – це висока якість матеріалів, нові технології, надійність та довговічність, сучасний дизайн продукції за демократичною ціною.

Компанія LONCIN є одним з найбільших та потужних виробників у Китаї, володіє 29 міжнародними патентами та приблизно 1800 патентами Китаю. У складі компанії 5 виробничих баз у Китаї та 10 дочірніх компаній у світі.

 

Швидке замовлення

Мотокультиватор Honda FJ 500 DER ідеально підійде для виконання робіт на земельних ділянках середньої площі. Він має відмінну стійкість і маневреність, що дозволяє виконувати роботу в найбільш важкодоступних місцях. Це представник марки Хонда, який відрізняється надійністю, технологічністю та міцністю. Фірмовий стиль Honda проявляється у бездоганній якості виконання, яке можна побачити з першого погляду.

Цей багатофункціональний агрегат має "зчіпки" у передній та задній частинах машини. Ці елементи дозволяють встановлювати додаткове обладнання. Японський виробник зробив максимально зручний та вільний в експлуатації агрегат.

Мотокультиватор є універсальним інструментом для обробки землі на ділянці. Він має можливість обробити землю до 32 см завглибшки і до 90 см завширшки завдяки гострим лезам, які дозволяють йому легко долати навіть найскладніші ґрунти. Фрези оснащені додатковим кронштейном, який допомагає запобігти «налипанню» та полегшує розпушування ґрунту. Також можна регулювати глибину обробки переміщенням опорної штанги у 5 положеннях.

Ширина обробки залежить від встановлення однієї, двох або трьох секцій фрез і відповідає 350, 630 та 900 мм. Завдяки цьому прилад може використовуватися не лише на садових та дачних ділянках, а й на невеликих фермерських угіддях, а також у комунальних господарствах та службах експлуатації.

Потужний двигун професійної серії GX160 забезпечує необхідний крутний момент, для роботи фрез в жорсткій землі з шириною обробки до 900 мм. Разом з двигуном працює механічна коробка передач з двома передачами вперед і першою назад.

Агрегат має продуктивність та вагу, що дозволяє його віднести до класу середньо важких культиваторів. Це дозволяє ефективно працювати на великих земельних площах до пів гектара та легко розпушувати тверді та раніше необроблені ґрунти.

Цей пристрій відрізняється високою якістю і надійністю, продуктивністю і здатністю виконувати свої функції протягом багатьох років. Воно буде ідеальним помічником на будь-якій ділянці, де необхідна обробка ґрунту.

 

Швидке замовлення

Сучасні грунтофрези та мотокультиватори від компанії Хонда є надійними та довговічними інструментами для полегшення важких робіт на ділянці. Завдяки простій та ефективній конструкції, вони дозволяють швидко та якісно обробляти ґрунт, перетворюючи роботу на задоволення.

Однією з таких моделей є культиватор Honda FG 110. Ця садова бензинова техніка призначена для оранки землі, розпушування, обробки міжрядь та фрезерування.

FG110 оснащений чотирма фрезами по шість ножів, досягаючи максимальних обертів фрези 294 об/хв.

Завдяки двом секціям фрез, ширина обробітку ґрунту становить 230 мм, що дозволяє ефективно обробляти ділянки до 10 соток.

Вага агрегату складає всього 13 кг, що робить його легким та портативним. Він також оснащений ручкою, що регулюється та дозволяє налаштувати висоту для максимального комфорту користувача.

Він має надійну конструкцію, яка забезпечує тривалий термін служби. FG 110 має жорстку раму та корпус із високоякісних матеріалів, які забезпечують захист від пошкоджень та корозії.

Двигун 4-х тактний одноциліндровий Honda GX 25 має потужність 0,7 кВт (0,9 л.с.) та об'єм 25 куб. див. Пуск двигуна здійснюється пусковим тросиком, а паливний бак розрахований на 0,57 літра.

Якщо ви шукаєте надійний та ефективний інструмент для роботи на своїй ділянці – культиватор Honda FG 110 буде чудовим вибором. Його проста конструкція, надійний двигун і висока продуктивність дозволять швидко і легко обробити ґрунт, зробивши роботу на ділянці набагато приємнішою та ефективнішою.