Вибране
Каталог товарів
Вибране

Двигуни, човни, генератори

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Цей гребний човен із збільшеним діаметром борту, поєднуючи переваги моделей B-270N книжка та B-270P книжка, наближається до моторних човнів зі стаціонарним транцем. Цей човен з мотором до 2,5л.с. показує високу керованість та хорошу швидкість порівняно з іншими човнами порівнянних габаритів з навісним транцем. Привальний брус із бризковідбійником захищає борти від зіткнення та зайвого тертя (про опору причалу, очерет тощо), а пасажирів та кокпіт – від надмірного забризкування. Човен особливо зручний для риболовлі удвох усіма способами, для водних прогулянок з досить довгим маршрутом. Зручна і для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен не підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

Цей гребний човен із збільшеним діаметром борту, поєднуючи переваги моделей B-270N і B-270P, наближається до моторних човнів зі стаціонарним транцем. Цей човен з мотором до 2,5 л.с. показує високу керованість та хорошу швидкість порівняно з іншими човнами порівнянних габаритів з навісним транцем. Привальний брус із бризковідбійником захищає борти від зіткнення та зайвого тертя (про опору причалу, очерет тощо), а пасажирів та кокпіт – від надмірного забризкування. Човен особливо зручний для риболовлі удвох усіма способами, для водних прогулянок з досить довгим маршрутом. Зручна і для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен не підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

B-270PD книжка - гребний двомісний човен зі зсувними сидіннями, привальним брусом та слань-книжкою. У цьому гребному човні зі збільшеним діаметром борту до переваг моделі B-270 книжка завдяки привальному брусу з бризковідбійником додається захищеність бортів від зіткнення та зайвого тертя (про опору причалу, очерет тощо), а кокпіту – від надмірного забризкання. Тому цей човен ще зручніший для риболовлі удвох, для туристських сплавів по річках 1 категорії складності, і тим більше – для спокійних водних прогулянок. А також для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен не підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

82001i-DF-EU CHAMPION ДВОПАЛИВНИЙ ПОРТАТИВНИЙ ГЕНЕРАТОР 2000 Вт
газ+бенз

Двопаливний (бензин/газ)

двигун об'ємом 80 куб.см із тривалістю роботи до 11 годин (при навантаженні 25%).
Впевнено підключайте свою електроніку за допомогою цієї синусоїдальної технології (THD < 3%).
Декілька розеток, включаючи розетку на 12 В постійного струму.
Ультра-тиха робота, рівень шуму всього 53 дБА на відстані 7 м.
Захист від перевантаження та економічний режим для економії палива.
Цей інвертор оснащений датчиком відключення при низькому рівні олії та має ємність для олії 380 мл.

Швидке замовлення

B-270PD - гребний двомісний човен зі зсувними сидіннями та привальним брусом. У цьому гребному човні зі збільшеним діаметром борту до переваг моделі B-270 завдяки привальному брусу з бризковідбійником додається захищеність бортів від зіткнення та зайвого тертя (про опору причалу, очерет тощо), а кокпіту – від надмірного забризкування. Тому цей човен ще зручніший для риболовлі вдвох, для туристських сплавів по річках 1 категорії складності, і тим більше – для спокійних водних прогулянок. А також для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен не підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

У цьому гребному човні зі збільшеним діаметром борту до переваг моделі B-270 книжка завдяки привальному брусу з бризковідбійником додається захищеність бортів від зіткнення та зайвого тертя (про опору причалу, очерет тощо), а кокпіту – від надмірного забризкання. Тому цей човен ще зручніший для риболовлі вдвох, для туристських сплавів по річках 1 категорії складності, і тим більше – для спокійних водних прогулянок. А також для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен не підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

У цьому гребному човні зі збільшеним діаметром борту до переваг моделі B-270 завдяки привальному брусу з бризковідбійником додається захищеність бортів від зіткнення та зайвого тертя (про опору причалу, очерет тощо), а кокпіту – від надмірного забризкування. Тому цей човен ще зручніший для риболовлі вдвох, для туристських сплавів по річках 1 категорії складності, і тим більше – для спокійних водних прогулянок. А також для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен не підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

B-270ND книжка - гребний двомісний човен зі зсувними сидіннями, слань-книжкою та навісним транцем. B-270ND книжка - гребная двухместная лодка со сдвижными сидениями, слань-книжкой и навесным транцем. Цей гребний човен із збільшеним діаметром борту, зберігаючи переваги моделі B-270D книжка, показує з мотором до 2,5л.с. високу керованість та хорошу швидкість порівняно з іншими човнами порівнянних габаритів. До того ж розміщення в кокпіті бака з паливом або акумулятора не зменшує комфортність. Цей човен дуже зручний для риболовлі удвох усіма способами, для водних прогулянок з досить довгим маршрутом. Хороша і для полювання. На цей човен можна встановити тент. Цей човен підлягає держреєстрації.

Швидке замовлення

Генератор AL-KO 2000 i - инверторный бензиновый генератор для организации автономного источника электроэнергии. Устройство рассчитано на 1-фазное электричество, на корпусе генератора есть выход 220-230 В и 12-вольтовый выход с силой постоянного тока 8,3 А (для использования генератора в качестве зарядного устройства для аккумуляторов). Бензогенератор находится в шумопоглощающем корпусе. Устройство, оснащенное вместительным топливным баком на 4 л бензина, рассчитано на 5 часов непрерывной работы без дозаправки. Уровень шума составляет 65 дБ, что позволяет считать этот бензогенератор малошумным агрегатом. Компактные размеры удобны для использования инверторного генератора во время выездных мероприятий.

Особенности модели Генератор AL-KO 2000 i:

 • Инверторный бензогенератор - идеальная синусоида выходного напряжения гарантирует безупречную работу подключенных приборов, чувствительных к перепадам и скачкам.
 • Компактные размеры и небольшой вес - удобно для транспортировки и для установки в условиях ограниченного свободного пространства.
 • Регулятор мощности - бензогенератор можно запустить в режиме полной или половинной загрузки.
 • Малый уровень шума - двигатель находится в шумопоглощающем корпусе.
 • Зарядка аккумуляторов - помимо евророзетки на 220-230 В, есть 12-вольтовая розетка с постоянным током 8,3 А для зарядки автомобильных аккумуляторов.
 • Длительный период применения - топливный бак 4 л обеспечивает 5 ч непрерывного использования без остановки на дозаправку.
 • Эффективная работа - воздушное охлаждение генератора и внутренних узлов.

Преимущества Генератор AL-KO 2000 i:

 • Малошумность.
 • Компактные размеры.
 • Небольшой вес.
 • Вместительный бензобак.
 • Длительная работа без дозаправки.
 • Идеальная синусоида выходного напряжения.
 • Регулятор мощности.
 • Воздушное охлаждение генератора.
 • Инверторное исполнение.

Комплект поставки Генератор AL-KO 2000 i:

 • Генератор AL-KO 2000 i.
Швидке замовлення

Генератор AL-KO 6500 DC - відкритий бензиновий генератор для організації автономного джерела електроенергії у побуті та на виробництві. Найпотужніша модель у лінійці бензогенераторів AL-KO. Пристрій розрахований на 1-фазну електрику, на корпусі генератора є 2 виходи 220-230 В і 12-вольтовий вихід із силою постійного струму 8,3 А (для використання генератора як зарядний пристрій для акумуляторів). Бензогенератор знаходиться в міцній стальній рамі жорсткості. Пристрій, оснащений містким паливним баком на 25 л бензину, розрахований на 8,5 години безперервної роботи без дозаправки. Рівень шуму становить 75 дБ, що дозволяє вважати цей бензогенератор малошумним агрегатом. Двигун оснащений електричним стартером для зручного запуску в холодну пору року. Ця модель рекомендована для підключення на будівельному майданчику або забезпечувати постійною електрикою об'єкти заміської приватної або комерційної нерухомості.

Особливості моделі AL-KO 6500 DC:

 • Малий рівень шуму - двигун має прийнятний рівень звукового тиску 75 дБ.
 • Заряджання акумуляторів - паливний бак 25 л забезпечує 8,5 год безперервного використання без зупинки на дозаправку потужних електроприладів або ручних інструментів.
 • Міцна конструкція - генератор має сталеву раму ж сткости.
 • Легкий запуск - мотор оснащений електростартером для легкого запуску генератора в будь-яку пору року (у тому числі взимку).

Переваги AL-KO 6500 DC:

 • Висока потужність
 • Малошумність
 • Місткий бензобак
 • Тривала робота без дозаправки
 • Легкий запуск у холодну пору року за допомогою електростартера.

Комплект постачання AL-KO 6500 DC:

 • Генератор AL-KO 6500 DC.
Швидке замовлення

500302-UA C4500W CHAMPION ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР ВІДКРИТОГО ТИПУ 4500ВТ

4500 Початкова потужність / 3300 Робоча потужність

Американський бренд, 2 роки гарантiя, 20 рокiв продажу в США

Сила струму (змінний струм) при 220 В . …………………. 15.9
Напруга постійного с труму. ……………………………………..12
Тип запуску….. Ручний
Потужність (Початкова/Робоча). ……………………………… 4500/3300
Напруга змінного струму …………………………………………..220
Сила струму (постійний струм). …………………………………………..8

Частота . …………………………………………………………………….50 Гц
Фаза……………………………………………………………О д и н и ч на
Вага. ………………………………………………..96.8 фунтів. (43.9 кг)
Довжина…………………………………………..23.5 дюймів (59.8 см)
Ширина………………………………………………24.8 дюймів (63 см)
Висота………………………………………………..20.5 дюймів (52 см)

Модель . ………………………………………………………………… YF-172Ⅳ
Об’єм . ………………………………………………………………………..224 см3

Тип . ……………………………………………………………….. 4-Тактний OHV

 

Паливо
Ємність бензобака 1.6 галон (6 л). Використовуйте
неетильований бензин з октановим числом 87 і вмістом
етанолу не більше 10% за обсягом.

Мастило
Використовуйте автомобільне мастило 5W-30.
Ємність масляного бака 0.6 л.

Швидке замовлення
Тип генератора:  інверторний
Тип стартера: ручний
Тип корпусу:  відкритий
Потужність генератора (кВт): 3.3
Тип двигуна:  4-тактний
Вага (кг): 29.5
Гарантія (міс):  24
Швидке замовлення

500559-UA CHAMPION ГЕНЕРАТОР ВІДКРИТОГО ТИПУ 3200Вт

Модель генератора ……….. .. .. .. .. .. …………….. 500559-EU
Тип запуску ……………………………………….. Ручний
Потужність (Максимальна/Робоча) ………………. 3200/2800
Напруга змінного струму………………………………. 220
Сила струму (змінний струм) @ 220 В ………………….. 12.7
Частота ……………………………………………… 50 Гц
Максимальна висота встановлення над рівнем моря… 1500 м Виміряний рівень звукового тиску (7
м)……………. 68 дБ (A)
Виміряни рівень звукового тиску (4 м)……………… 72 дБ (A)
Похибка вимірювання шуму……………….. …… ≤ 1.5 дБ (A) Гарантований рівень звукової
потужності ………… 96 дБ (A) Фаза …………………………………………….
Одинична
Вага …………………………….. …… 104.7 фунтів (47.5 кг)
Довжина ……………………………….. 24.8 дюймів (63 см)
Ширина ……………………………….. 23.6 дюймів (59.9 см)
Висота………………………………….. 22.4 дюймів (57 см)

Модель ……………………………………………… GB225
Об’єм ………………………….. …………………… 224 cм3
Тип……………………………….. …. …….. 4-Такний OHV

 

гарантiя 2 роки

Швидке замовлення

Модель інверторного генератора Senci SC1400i ідеально підійде для використання в домашніх умовах та на природі.

Головна особливість даної міні-електростанції полягає в її невеликій вазі. Саме це дозволяє з легкістю її переносити, тому саме її можна сміливо взяти із собою на природу чи дачу.

Працює бензогенератор практично без шуму, і це ще одна перевага цієї чудової моделі.

Незважаючи на невеликий паливний бак, цей пристрій здатний протягом тривалого часу виробляти вам необхідну електроенергію. З таким пристроєм ви зможете отримати максимальну зручність та комфорт, де б ви не знаходилися.

 

Швидке замовлення

Генератор бензиновий Honda EM 5500 CXS2 GWT1 стане незамінним помічником для фахівців, які цінують продуктивність та довговічність без жертвування міцністю та надійністю. Цей прилад можна використовувати як додаткове джерело електроенергії на заміських ділянках, у приватних будинках, магазинах чи офісах. Там, де необхідно виконувати роботу з мінімальним ризиком, вибирайте продукцію Хонда.

EM 5500 CXS2 GWT1 оснащений потужним 4-тактним двигуном iGX390 об'ємом 389 см³ та потужністю 9.6 л.с., що працює на бензині. Для охолодження застосовується автоматична повітряна заслінка, яка адаптується до різних погодних умов, легка в обслуговуванні та витримує високі навантаження.

Інтелектуальні двигуни серії i-GX з електронним модулем управління (STRGOVERNOR) сприяють оптимальному згорянню палива та зниженню викидів. Великий 25-літровий паливний бак і потужність 5 кВт забезпечують до 7 годин безперервної роботи з економічною витратою бензину 2.09 л/год. Центральна панель управління з датчиком рівня оливи захищає всі механізми від пошкоджень.

Ця модель дозволяє підключати навіть найчутливішу техніку. Система AVR збільшує термін служби агрегату та підвищує його продуктивність. Автоматичне регулювання показників можливе завдяки вбудованій електроніці, що забезпечує стабільність частоти струму. При використанні електрообладнання з великим пусковим струмом система i-AVR на 10 секунд підвищує потужність міні-електростанції до 7000 Вт.

Структура агрегату з надійною сталевою рамою розроблена таким чином, що для переміщення пристрою не потрібні додаткові пристрої.

Покращена антивібраційна система ефективно поглинає вібраційні коливання і знижує шум генератора.

Швидке замовлення

Бензогенератор Honda EG 5500 CL GWT1 є компактним і сильним пристроєм з міцним, високоякісним корпусом. Серія EG користується популярністю серед професіоналів у галузі будівництва, сільського господарства, послуг та громадських робіт, аварійно-рятувальних служб, а також є резервним джерелом енергії для дому. Honda EG 5500 забезпечує якісну однофазну напругу, що підходить для високовимогливих електроприладів (комп'ютери, діагностичні апарати, медична апаратура).

EG 5500 CL GWT1 оснащений потужним 4-тактним двигуном Honda GX 390 з верхнім розташуванням клапанів та значним ресурсом роботи. Запуск генератора відбувається вручну, що дозволяє скоротити витрати на акумуляторні батареї та стартер.

Великий паливний бак забезпечує тривалий час без додаткової заправки. Модель функціонує понад 9 годин при повному навантаженні.

Даний агрегат має міцну, якісну зварну трубчасту сталеву раму, покриту порошковим складом, при цьому його невисока вага полегшує процес використання. Все це створює умови для зручності, довговічності та безпеки під час експлуатації.

Кутові гумові амортизатори на 45 ° (V-подібні) ефективніше гасять вібрації в порівнянні зі стандартними амортизаторами, розташованими під прямим кутом. Це сприяє зниженню рівня шуму та підвищенню комфорту в процесі роботи.

Міні-електростанція оснащена новітньою панеллю керування для зручності. В наявності два теплочутливі запобіжники, 2 розетки змінного струму 230 В та цифровий регулятор напруги (D-AVR). Завдяки технології D-AVR, яка забезпечує постійний контроль та швидку корекцію коливань вихідної напруги, гарантується висока якість електроенергії.

Індикатор рівня масла допомагає уникнути пошкодження двигуна, зупиняючи агрегат, коли рівень масла опускається нижче за безпечну межу. Автоматичні вимикачі оберігають обладнання та запобігають травмам у разі короткого замикання.

Швидке замовлення

Генератор Honda Eu 70 iS ITT є сучасним пристроєм, що застосовується як основне або запасний джерело електрики. Завдяки інверторному принципу роботи, можна підключати електроустаткування, яке потребує стабільного живлення. Він ідеально підходить для забезпечення електроенергією мобільних лабораторій, знімальних команд, фургонів, пересувних торгових точок, а також проведення святкових заходів. Успішно використовується рибалками, мисливцями, а також у кемпінгах та експедиційних таборах.

Агрегат обладнаний 4-тактним двигуном Honda GX390, що забезпечує потужність до 7000 Вт. Охолодження повітря підтримує стабільний температурний баланс при високих навантаженнях.

Запуск електроагрегату полегшується завдяки електростартеру.

EU 70 iS ITT має синусоїдальну інверторну технологію Хонда, яка забезпечує плавне та якісне електроживлення, дозволяючи безпечно підключати чутливе до частоти та напруги обладнання.

Даний пристрій є першим генератором з електронним упорскуванням палива, що підвищує його надійність і економічність у порівнянні з попередніми моделями.

Розумна адаптація швидкості двигуна до електричного навантаження заощаджує паливо і забезпечує більш довгу автономну роботу, що досягає до 12 годин при максимальному половинному навантаженні на одній заправці.

Відсутність карбюратора в конструкції дозволяє паливу залишатися свіжим у баку, оскільки при тривалому зберіганні бензин у карбюраторі втрачає свої властивості.

Портативний EU70is гарантує високу якість струму, що забезпечує безпечне підключення чутливих до перепадів напруги приладів.

Габарити та вага EU70is помітно менше, ніж у звичайних генераторів порівнянної потужності. Мініатюрна структура інверторних бензинових пристроїв Хонда надає чудове джерело електроенергії для заміських вилазок або роботи з традиційними електричними інструментами.Для виробництва генераторів Honda лінійки EU використовуються ультралегкі будівельні матеріали, включаючи магнієві сплави. Саме завдяки цьому досягається невелика вага пристроїв та висока міцність їхньої конструкції.

Швидке замовлення

Генератор інверторний Honda EU 30iS1 GA6 є зручним і міцним пристроєм для забезпечення домашньої електроніки та апаратури електроживленням за відсутності доступу до основного джерела енергії. Це обладнання ідеально підходить для техніки, що потребує стабільного живлення.

Він оснащений 4-тактним двигуном Honda GX200 з максимальною потужністю 3000 Вт і може бути запущений вручну або за допомогою електростартера для зручності використання.

Ця модель використовує технологію EcoThrottle, яка забезпечує тривалий час роботи з мінімальним споживанням палива. Завдяки паливному баку на 13 літрів EU30 iS1 здатний функціонувати без додаткової заправки протягом 20 годин.

Інтегрована інверторна плата у поєднанні із цифровим процесором забезпечує високоякісну стабілізацію струму.

Генератор має практичну та ергономічну панель управління з кнопкою запуску, індикаторами роботи та двома 16-амперними розетками. Крім того, передбачені клеми на 12 В для заряджання акумулятора.

Міцний корпус пристрою забезпечує високу надійність та довговічність пристрою.

Максимальний рівень шуму становить 58 дБА на відстані 7 метрів, а шумоізоляційний кожух захищає компоненти станції та зменшує шумові ефекти для оточуючих.

Однією з особливостей Honda EU 30 iS1 GA6 є можливість паралельного підключення двох генераторів.

Асортимент нових моделей, що постійно оновлюється, доступний на нашому веб-сайті. Вся продукція постачається із офіційною заводською гарантією від виробника.

Швидке замовлення

Човновий мотор Tohatsu M9,9D2 S - це двотактний човновий мотор, в якому оптимально співвідносяться потужність та вага. Двигун обладає тихим, рівным ходом, високою надійністю, безвідмовністю в роботі, що робить його   бездоганним лідером серед інших 2-тактних човнових моторів для відпочинку та професійності діяльності.

Tohatsu M9,9D2 S - потужністю 9.9 л.с. - базується на популярній моделі Tohatsu M15 та може бути "доработаний" до 15 л.с.

Цей мотор виготовлений з використанням самих сучасних іноваційних рішень, високоякісних матеріалов. Вінн ідеально підійде як на невеликий катер, так і на невеликий надувний човен.

Човновий мотор Tohatsu M9,9D2 S можна повертати на 360 градусів, завдяки цьому човен, оснащений цим мотором, буде больш маневреним, легкокерованим.

Рідина система охолодження надійно захищає двигун від перегрівання. Великий паливний бак достатній для здійснення тривалого плавання.

 

 

Швидке замовлення

Інверторний генератор Honda EU10IT1 GW1 надає стабільну електроенергію для роботи різноманітних електричних пристроїв та приладів на тривалий період при відключенні основного джерела живлення або аварійної ситуації. Ідеально підходить для домашнього використання як самостійне джерело енергії в умовах відпочинку на природі або як запасне джерело при короткострокових збоях в електромережі. Незамінний для любителів активного відпочинку, риболовлі та полювання.

Завдяки надійній системі легкого запуску одним натисканням від Хонда, EU 10 IT1 GW1 включається швидко та без проблем. Цей агрегат є продуктом нового покоління джерел електроживлення, володіючи перевагами в економічності, легкості, надійності та "розумності" в порівнянні з більшістю конкурентів.

Оснащений оригінальним чотиритактним двигуном Honda GHX50 з повітряним охолодженням, максимальна потужність цієї моделі становить 1 кВт при 1500 обертах на хвилину.

З низьким рівнем шуму – 52 дБ(А)/58 дБ(А) при стабільній та безперервній подачі електроенергії, він забезпечує комфортне використання.

Здатний видавати 8 А/12 В постійного струму та максимальні потужності 1000 Вт/240 В змінного струму, EU10i може одночасно обслуговувати електроприлади та заряджати акумулятори.

Апарат автоматично адаптується до необхідного навантаження та генерує оптимальну кількість енергії для підключених пристроїв. В результаті двигун здатний працювати без дозаправки до 3,5 годин.

З простим у використанні дизайном, пристрій не вимагатиме спеціальних знань для роботи з ним, а його компактні розміри дозволяють легко розмістити його в багажнику будь-якого автомобіля. EU 10 помітно компактніший за стандартні бензинові генератори аналогічної потужності - на 1,5-2 рази менше.

Елементарна і легко освоювана контрольна панель обладнана системою запалювання, ручним запуском, екраном з даними про струм і напругу, рівень палива і перемикачем для енергозберігаючого режиму. На панелі є одна розетка змінного струму 220В, 16А, оснащена індивідуальними запобіжниками, а також вихід постійного струму 12В.

Усі компоненти генератора EU 10 IT1 є оригінальними, зібраними на виробничих потужностях Хонда з дотриманням строгих стандартів якості виробника. Висока якість складання та відповідність міжнародним нормам підтверджена сертифікатом якості.

Швидке замовлення

Поворотна скоба, що замикається, нерж.сталь 13х5 см

Надпотужний та надміцний поворотний крюк-скоба

Швидкознімна пряжка, опір пружини для полегшення рельєфу и фіксації пряжок

С невеликим стальним кільцем для гарної робои

Спліт-кільце на плунжерному штифті є точковим зварним для безпеки

Матеріал: нержавіюча сталь

Розмір: 13x5 см

Швидке замовлення

Поворотна скоба, що замикається, нерж.сталь 9,3х4 см

Надпотужний та надміцний поворотний крюк-скоба

Швидкознімна пряжка, опір пружини для полегшення рельєфу и фіксації пряжок

С невеликим стальним кільцем для гарної робои

Спліт-кільце на плунжерному штифті є точковим зварним для безпеки

Матеріал: нержавіюча сталь

Розмір: 9.3x4 см

Швидке замовлення

Поворотна скоба, що замикається, нерж.сталь 6,8х3 см

Надпотужний та надміцний поворотний крюк-скоба

Швидкознімна пряжка, опір пружини для полегшення рельєфу и фіксації пряжок

С невеликим стальним кільцем для гарної робои

Спліт-кільце на плунжерному штифті є точковим зварним для безпеки

Матеріал: нержавіюча сталь

Розмір: 6.8x3 см

Швидке замовлення

Скоба фіксована, із засувкою 96 мм, нержавіюча сталь.

Має надміцну конструкцію. Може використовуватися для дайвінга, серфінга, човнів, для з'єднання двох канатів.

Швидке замовлення

Скоба фіксована, із засувкою 69 мм, нержавіюча сталь.

Має надміцну конструкцію. Може використовуватися для дайвінга, серфінга, човнів, для з'єднання двох канатів.

Швидке замовлення

Скоба фіксована, із засувкою 52 мм, нержавіюча сталь.

Має надміцну конструкцію. Може використовуватися для дайвінга, серфінга, човнів, для з'єднання двох канатів.

Швидке замовлення

Шарнірний затискач із нержавіючої сталі 304

Розмір: 10 мм

Тип: Marine hardware

Бренд: BOATXTD

Матеріал: нержавіюча сталь

Поверхня: полірована

Предназначений для використання, де очікується швидке поворотне з'єднання з крючком або швидким з'єднанням. Зазвичай використовується для ланцюгів, канатів та т.і для запобігання зав'язування після обертання.

Нержавіюча сталь 304, кругла та глянцева поверхня, антикорозійна, міцна конструкція, міцна та довговічна.

Відмінно подходить для рюкзака, брелка, кемпінга, походів, прогулянок, подорожей, риболовлі, внутрішнього або наружного обладнання або спорядження або інструментів.

Швидке замовлення

Шарнірний затискач із нержавіючої сталі 304

Розмір: 5 мм

Тип: Marine hardware

Бренд: BOATXTD

Матеріал: нержавіюча сталь

Поверхня: полірована

Предназначений для використання, де очікується швидке поворотне з'єднання з крючком або швидким з'єднанням. Зазвичай використовується для ланцюгів, канатів та т.і для запобігання зав'язування після обертання.

Нержавіюча сталь 304, кругла та глянцева поверхня, антикорозійна, міцна конструкція, міцна та довговічна.

Відмінно подходить для рюкзака, брелка, кемпінга, походів, прогулянок, подорожей, риболовлі, внутрішнього або наружного обладнання або спорядження або інструментів.

Швидке замовлення

Генератор струму великої потужності для особливих випадків застосування. Можна використовувати для зварювального апарату.

Має силову розетку 230 В (32А)

Передбачені 2 розетки на 230 В для непростого забору електроенергії.

Обладнання стартером з тросовим приводом.

Матеріал обмотки 100% мідь.

Суцільна, масивна несуча рама для простого транспортування.

Двигун 4-х тактний 389 см³, потужність мах 5,5 кВт / ном. 5,0 кВт/7,2 к.с., електростарт, ємність баку 25 л, max час роботи 8,5 годин, 4 розетки: 2 х 230 В (16 А), 1 х 230 В (32 А), 1 х 12 В (8,3 А), вага 88 кг

Швидке замовлення

Модель 3500C отримала безліч позитивних відгуків від різних користувачів, тому що призначена для аварійного забезпечення електроенергією будинку. Потужності моделі 3500C цілком достатньо для роботи 2-4 побутових приладів або такої ж кількості малопотужних ручних інструментів.

До важливих технічних характеристика генератора AL-KO 3500 C відносяться наступні параметри:

 • номінальна потужність - 2,8 кВт, ємність бака для пального становить 15 л і забезпечує час безперервної роботи до 10 годин 30 хвилин;
 • маса генератора 50 кг дозволяє переміщати його як по території вашої ділянки, так і перевозити навіть в багажнику легкового автомобіля;
 • щодо рівня шуму, можна сказати, що відкрита конструкція робить застосування комфортним тільки, якщо сам генератор знаходиться в звукоізольованому приміщенні або віддалено від місця вашого перебування.

Переваги: великий бак, чотиритактний двигун, незначна вага, компактні розміри.

Швидке замовлення
 • легкий и компактный лодочный мотор Tohatsu MFS5C SS
 • значительно снижен индукционный уровень шума для более тихой езды
 • анодная защита, которая защищает двигатель от электролиза
 • цифровое зажигание (Digital CD) обеспечивает легкий запуск двигателя, быструю приемистость и плавный троллинг
 • простая дросельная система позволяет лёгкое управление воздушной заслонкой
 • ручной стартер с большим барабаном позволяет проводить ручной запуск более быстро и легко
 • плавная регулировка ручкой газа благодаря зажимному механизму
 • термостатически контролируемая система охлаждения для плавной регулировки температуры двигателя
 • высококачественный морской алюминиевый сплав, который обеспечивает максимальную защиту от коррозии
 • цинковое покрытие на внутренние водяные каналы для превосходной устойчивостью к коррозии
 • выносной пластиковый бак на 12 л
 • рычаг управления передачами вынесен на переднюю часть коробки
Швидке замовлення

Лодочный мотор Tohatsu MFS30C EPTS - это четырехтактные лодочные моторы, которые хорошо зарекомендовали себя у самых требовательных пользователей. Помимо высокой надёжности и низкого веса, ставших уже визитной карточкой двигателей Tohatsu, они выгодно отличаются от других современным дизайном и богатым стандартным оснащением. Двигатели отвечают самым строгим требованиям стандартов EPA 2006 и C.A.R.B.

Система электрического запуска лодочного мотора Tohatsu MFS30C EPTS делает пуск простым для любого пользователя. Дистанционное управление двигателем позволит Вам наслаждаться окружающей природой во время прогулки. Привод изменения подъема и наклона двигателя позволит двигаться по мелководью на малых оборотах. Данная модель мотора оборудована системой защиты от некорректных действий пользователя. Водопомпа сделана из нержавеющей стали, двигатель имеет встроенный термостат, который контролирует температуру и защищает двигатель от перегрева при работе на низких оборотах или при длительных нагрузках.

Для лучшей безопасности лодочный мотор Tohatsu MFS30C EPTS оборудован специальной системой защиты от неверных действий пользователя. Также этот лодочный мотор имеет встроенный термостат, который защищает мотор от перегрева, контролирует температуру двигателя.

Лодочный мотор Tohatsu MFS30C EPTS- один из самых мощных четырехтактных лодочных моторов компании Tohatsu. На сегодняшний день эти моторы считаются самими современными, с наилучшим техническим оснащением.

Швидке замовлення

Tohatsu MFS20 ES — 4-тактний інжекторний підвесний двигун з ручною системою старта та румпельним управлінням. Це потужний агрегат з двома циліндрами з об'ємом 333 куб. см, який здатний розвинути потужність 20 л.с. на гвинті. Його вага складає 43 кг, що дуже небагато для подвісного агрегата такої потужності.

Завдяки оптимальним характеристикам ви можете купити двигун Тохатсу на човен з твердим (металичним, пластиковим) або надувним корпусом з невеликим транцем 381 мм. Головне, щоб параметри човна дозволяли встановити на нього двигун з такою вагою та потужністю. Цей момент, як правило, вказується в характеристиках плавзасобу.

Зниження ваги Тохатсу при такій потужності дозволило досягти хороших ходових характеристик та полегшити його експлуатацію. Зокрема, він показуєт найкращу швидкість. Розгоняє судно з двома пасажирами до 40-45 км/ч та більше. Також його прості носити, транспортувати, встановлювати та знімати з транця.

Підвесний човновий двигун швидко та легко заводиться, дуже просто управляється, споживає мало палива. Працює з мінімальними вібраціями, відносно тихо, безперебійно та ровно на високих та низьких обертах. Відрізняється маневреністью, так як оснащений коробкою передач та зручною системою їх перемикання.

Підйом двигуна з води та переведення його в мелковідний режим за допомогою зміни кута нахилу дейдвуда здійснюється вручну. Робити це нескладно завдяки невеликій вазі.

Крім цього, слідує виділити такі особливості:

 • Човновий двигун оснащений багатофункціональним та зручним румпельним управлінням.
 • Завдяки збалансованому центру тяжкості нахиляти дейдвуд значно легше.
 • Удосконалений відділник води (сепаратор).
 • Електронний вприск палива.

 

 

Швидке замовлення

Човневий двигун Tohatsu MFS9.8BS - вагою 37 кг оснащений трилопатевим гребним гвинтом, який забеспечує, плавність ходу, хорошу потужність та рушійну силу. Цифрова система запалення CD забеспечує швидкий запуск двигуна. 

Наявність системи рідинного охолодження підтримує оптимальну робочу температуру, що запобігає перегрів двигуна та збільшує термін його експлуатації.

Човневий мотор Tohatsu MFS9.8BS має функцію руху по мелковіддю.

Цей човневий двигун надає Вашіому човну особливу маневреність та відмінну швидкість. Завдяки наявності функції розвороту на 360º човновий двигун Tohatsu MFS9.8BS  дуже зручний в керуванні та використанні. Так як двигун виготовлений із спеціальних міцних сплавів - він стійкий до корозії. 

На човновому двигуні Tohatsu MFS9.8BS є зручні гумові кріплення та врівноважений динамічно колінчастий вал,що сприяє зменшенню вібрації двигуна та забеспечує стійкий та рівний хід на будь-яких обертах.  

Купуючи човневий двигун Tohatsu MFS9.8BS в комплектації Ви отримуєте пусковий шнур, шнур аварійного запуску двигуна, система пуска холодного двигуна, гребний гвинт, зовнішній паливний бак на 12 л, запасні свічки, набор інструментів, інструкція користувача. В якості додаткових опцій можна запропонувати генератор змінного струму, випрямляч, аналоговий тахометр.

Особливості:

 • електронна конденсаторна система запалення (CDI);
 • корпус водяної помпи виконаний із нержавіючої сталі;
 • термостатована система водяного охолодження;
 • цинкове покриття каналів охолодження;
 • запобігання запуску двигуна при включеній передачі;
 • управління «Вперед» и розворот мотора на 360°;
 • зручна ручка управління газом;
 • зовнішній паливний бак на 12 л;
 • спеціальна 4-х точечна система зниження вібрації мотора;
 • широке,зручне контрольне віконце рівня олії;
 • ричаг перемикання передач знаходиться спереду;
 • система повітрозабірника має великий повітряний глушник  для легкого запуску двигуна та для придушення  шуму під час роботи двигуна;
 • широка антикавітаційна пластина з тримером.
Швидке замовлення

Базуючись на багатому досвіді в галузі новітніх технологій, Honda пропонує вам широку гаму сучасних, надійних та легко транспортованих надувних човнів. Ви ловите рибу, пірнаєте з аквалангом або просто насолоджуєтеся водною гладдю, з човнами Honda ви завжди впевнені в собі! Призначені для любителів морських прогулянок, які серйозно належать до відпочинку. Надувні човни з алюмінієвими днищами ідеальні для відпочинку на воді за будь-якої погоди. Наддовгі балони забезпечують м'яке плавання. Човни міцні, надійні та готові до пригод! Завдяки простоті транспортування та складання ви можете брати їх із собою куди завгодно!

Гумові човни з алюмінієвим дном Honwave ідеально підходять для любителів водних прогулянок. Міцний і завжди готовий до експлуатації човен оснащений великими понтонами, які забезпечують плавність ходу. Для полегшення складання човна панелі днища позначені номерами. Найменші моделі у складеному вигляді можуть легко поміститися у звичайний мішок. Беріть свій човен із собою, куди б ви не прямували!

Honda HonWave T35 AE2 ALUM - човен з алюмінієвим днищем, легкий і швидкий, з чудовими робочими характеристиками. Ідеальна для відпочинку на воді за будь-якої погоди. Наддовгі балони забезпечують м'яке плавання. Човен дуже міцний, надійний і готовий до пригод! Завдяки простоті транспортування та складання Ви можете брати їх із собою куди завгодно!

Човен оснащений унікальною конструкцією транца, що забезпечує швидку легку спрямовуючу здатність і точне балансування румпеля.


Додаткове обладнання та аксесуари до човна:

 • Знімні весла
 • Датчик тиску повітря
 • Ножний насос
 • Ремонтний комплект
 • Транспортувальна сумка 2 шт.


Основні переваги Honda HonWave T 35 AE2 ALUM:

 • Надувне V-подібне днище - надійне, просте в обслуговуванні та набагато легше за дерево.
 • Двошаровий матеріал ПВХ із надміцною внутрішньою частиною (D-Tex 1100g/m2)
 • Клапан з подвійним замком для швидкого накачування та спуску повітря з балонів
 • Балони, склеєні вручну, для забезпечення максимальної міцності та надійності
 • Діафрагма для регулювання тиску повітря в камерах
Швидке замовлення

Honda BF250 – найкращий розгін, найкраща керованість, низька витрата палива. З унікальною синергією технологій автомобільних та морських двигунів, BF250 є втіленням пристрасті Honda до інженерної та технічної досконалості, що робить його по-справжньому гідним флагманського статусу. Виразний дизайн корпусу, включаючи унікальну систему впуску повітря, новий силовий агрегат BF250 готовий забезпечити максимальне задоволення від спілкування з морською стихією.

Підвісним двигуном Honda BF250 встановлені нові стандарти категорії 250 к.с. з найкращими в класі продуктивністю та паливною економічністю. Цей 24-клапанний, V-подібний, 6-циліндровий двигун об'ємом 3,6 л обладнаний системою зміни фаз газорозподілу VTEC™. У його конструкції використані запатентовані та перевірені нововведення Honda, а саме системи BLAST та ECO-mo. Система BLAST забезпечує миттєве збільшення потужності та крутного моменту. ЕБК (електронний блок управління) збільшує момент обертання шляхом оптимізації кількості палива та інтервалів запалення при різкому прискоренні. Це унікальна технологія Honda, що істотно покращує ходові властивості човна під час розгону.

Двигун BF250 оснащений повністю новим редуктором, дизайн якого забезпечує підвищену гідродинамічну ефективність під водою. Нове передавальне число редуктора (2:1) та широкий спектр гвинтів (4 лопасті, до 16 дюймів у діаметрі) забезпечує високий рівень продуктивності у поєднанні з різними типами суден.
Найкращий у класі генератор та система заряджання акумулятора дозволяє BF250 справлятися зі збільшеними потребами клієнтів у бортовій електроніці. Нова регульована система заряджання на холостому ходу (Adjustable Idle Charge System) автоматично регулює частоту обертання двигуна за допомогою ECU для підвищення швидкості заряджання, коли виявляє збільшене електричне навантаження. Якщо на холостих оборотах датчик споживання струму визначає нестачу потужності генератора, частота обертання коленвала підвищується приблизно на 100 оборотів, що дозволяє віддати навантаження додатково 9 ампер.

У двигуні BF250 вперше в промисловості використана двоконтурна система охолодження. Перший контур з переднім парканом використовується для циркуляції повітря навколо критичних компонентів силового блоку, включаючи реле-регулятор. Другий контур з бічними забірниками містить систему попереднього осушення та спрямовує потік у повітряний дифузор паливної системи. Дане рішення без додаткових нагнітачів і проміжних охолоджувачів збільшує щільність повітря, що відводиться в паливну систему, що позитивно впливає на якість наповнення камер згоряння. Для зниження нагрівання картера вихлопний колектор огинає масляний піддон.


Особливості:

 • Система ECO-mo сприяє зниженню споживання палива
 • Інтерфейсний роз'єм для під'єднання до підвісного двигуна різних приладів зчитування даних, сумісних з NMEA2000
 • Програмований інжектор палива PGM-FI
 • VTEC – система зміни фаз газорозподілу з електронним керуванням
 • Система BLAST значно покращує ходові властивості човна під час розгону
Швидке замовлення

Honda BF150 – найкращий розгін, найкраща керованість, низька витрата палива. У його конструкції використані запатентовані та перевірені нововведення Honda, а саме системи BLAST та ECO-mo. Система BLAST забезпечує миттєве збільшення потужності та крутного моменту. ЕБК (електронний блок управління) збільшує момент обертання шляхом оптимізації кількості палива та інтервалів запалення при різкому прискоренні. Це унікальна технологія Honda, що істотно покращує ходові властивості човна під час розгону.

Ексклюзивні технології Honda забезпечують максимальну продуктивність на будь-якому режимі обертів двигуна. Розроблені компанією Honda системи VTEC і Variable Air Intake регулюють момент і висоту підйому клапанів та довжину впускного колектора і дозволяють Вам користуватися немов би двома двигунами. На низьких оборотах - це тяговитий двигун з високим моментом, що крутить, що забезпечує впевнений розгін. Зі середніх і до досягнення максимальних оборотів - це гоночний двигун з приголомшливим рівнем потужності і при цьому дуже економічний. Вам сподобається рівна робота цього двигуна на будь-яких оборотах!

Вбудований в двигун BF150 сенсор якості суміші (LAF) точно вимірює співвідношення повітря/паливо і забезпечує максимальну ефективність кожної краплі палива. В результаті забезпечується витрата палива на 15% нижче, ніж у 2-тактних моторів з безпосереднім упорскуванням палива, і на 45% нижче, ніж у звичайних 2-тактних моторів.

Мотори не змусять Вас вибирати між максимальною потужністю та комфортом. Дуже плавне та точне перемикання передач забезпечує відмінну маневреність. Подвійні балансирні вали знижують шум і вібрації двигуна і дозволяють Вам комфортно насолоджуватися Вашою водною подорожжю.

Особливості:

 • Отвір у кожусі для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє захистити двигун від корозії
 • Генератор на 40 А забезпечує всі потреби в електроенергії на борту
 • Вбудований відокремлювач води від палива
 • Електронні датчики контролю рівня масла/перегріву/перевищення оборотів та ін.
 • Система змінних фаз газорозподілу VTEC для динамічного розгону
 • Система багатоточкового послідовного електронного упорскування палива (PGM-FI)
 • Система контролю якості суміші дозволяє досягти найбільшої потужності та заощадити до 20% палива
 • Система зміни довжини впускного колектора дозволяє отримати більший момент, що крутить, на малих оборотах.
 • Триконтурна система охолодження двигуна забезпечує максимальне співвідношення потужність/робочий об'єм двигуна
 • Система подвійних балансирних валів забезпечує мінімальні вібрації
Швидке замовлення

Підвісний двигун Хонда BF 60 AK1 LRTU - максимальне втілення технологій Honda. Дана модель відрізняється високою економічністю та потужністю. Крім цього, двигун під час роботи практично не видає шуму. Значну зручність та комфорт під час водних прогулянок ви зможете отримати саме з цим двигуном. Тому якщо вам необхідний двигун на човен, то цей варіант саме те, що вам необхідно. Ця модель двигуна має невелику вагу, завдяки чому його можна без особливих зусиль переносити і транспортувати до місця установки на човен. І найголовніше це те, що саме до цього двигуна можна приєднати необмежену кількість додаткового обладнання такого як ехолот, плоттер та інше.

BF60 - двигун Honda, сумісний зі стандартом NMEA2000. Це дозволяє підключати до двигуна необмежену кількість морських електронних приладів, таких як плотери, ехолоти та інше навігаційне обладнання. Крім цього, BF60 має надзвичайну маневреність (найменший у класі радіус повороту), а так само можливістю змінювати оберти на малому ходу з кроком 50 об/хв., що безсумнівно припаде до душі завзятим рибалкам. Цей двигун підходить для невеликих RIB-ів, може встановлюватися як на рибальські, так і на човни. У його конструкції використані запатентовані та перевірені нововведення Honda, а саме системи BLAST та ECO-mo. Система BLAST забезпечує миттєве збільшення потужності та крутного моменту. ЕБК (електронний блок управління) збільшує момент обертання шляхом оптимізації кількості палива та інтервалів запалення при різкому прискоренні. Це унікальна технологія Honda, що істотно покращує ходові властивості човна під час розгону.

Програмований інжектор палива PGM-FI забезпечує ретельне управління процесами згоряння з боку ЕБК (електронного блоку управління), забезпечує виняткову економію палива та полегшує запуск двигуна.

Профіль корпусу редуктора розрахований на мінімальний гідродинамічний опір.

Особливості:

 • Система ECO-mo сприяє зниженню споживання палива
 • Інтерфейсний роз'єм для під'єднання до підвісного двигуна різних приладів зчитування даних, сумісних з NMEA2000
 • TROLLING CONTROL – система регулювання швидкості двигуна на низьких оборотах (режим тралювання)
 • Програмований інжектор палива PGM-FI
 • Система BLAST значно покращує ходові властивості човна під час розгону
Швидке замовлення

Новий човновий мотор Honda BF 50 DK4 LRTU зберіг безпрецедентно легку вагу, компактну конструкцію та придбали вдосконалену систему паливного упорскування (PGM-FI), оригінальну технологію контролю повітряно-паливної суміші та часу її займання BLAST, а також контроль витрати палива - для оптимізації. підвищення економічності. Система BLAST, поряд з новою конструкцією картера коробки передач та іншими покращеннями, покликана оптимізувати прискорення та сприяти досягненню найбільшої швидкості, у той час як наявність контролю витрат палива призвело до покращення економічності на 22% порівняно з моделями попереднього покоління. Зарядна ємність акумуляторної батареї підвищена до 17А – більш ніж у 1.7 рази вища, ніж у попередника.

Двигун BF50 вдосконалений за допомогою технології програмованого запалювання Honda PGM-IG, що оптимізує кут випередження запалювання й забезпечує більшу швидкість, комфорт й екологічність.

BF50 - компактний, але потужний. Програмована система запалювання PGM-IG дозволяє двигуну долати високі навантаження: забезпечує більшу потужність і відсутність детонації. Хоч який човен ви використовували б – алюмінієвий, склопластиковий чи надувний, одержите максимальну потужність, варто тільки додати газу!


Особливості:

 • Система ECO-mo сприяє зниженню споживання палива
 • Інтерфейсний роз'єм для приєднання до підвісного мотора різноманітних приладів зчитування даних, сумісних з NMEA2000
 • Програмований інжектор палива PGM-FI забезпечує миттєве збільшення потужності і крутного моменту
 • Система BLAST істотно поліпшує ходові властивості човна під час розгону
Швидке замовлення

Човновий двигун Honda BF 30 DK2 SRTU - 4-тактний шестиклапанний двигун з електричним стартом і дистанційним керуванням. Мотор Honda BF30 SRTU розроблений із застосуванням найсучасніших та передових технологій. Встановивши на свій човен цей мотор, ви зможете сміливо вирушати в найдовшу подорож. Управління двигуном не складно, і це завдяки подовженому румпелю. Під час руху навіть на найменшому ходу ви не почуєте запаху та диму від згорілого палива. Мотор повністю відповідає всім екологічним нормам та практично не забруднює навколишнє середовище. Крім цього під час своєї роботи двигун не створює небагато шуму, а вся вібрація, що виникає, повністю погашається. Саме тому цей мотор найкраще підходить для проведення романтичних прогулянок водою. Мотор оснащений тримом із пневмоциліндром, сучасною електронною системою запалювання PGM IG (Electronic Ignition Timing Control), індикаторами перегріву та тиску масла, обмежувачем оборотів та аварійним вимикачем, генератором на 10А. Паливну суміш готує три вдосконалені карбюратори з системою Auto Start Enrichment, що зробило реакцію на зміну обертів, запуск і прогрів двигуна легким і швидким. Екологічність двигунів HONDA відповідає всім світовим стандартам. Висока кваліфікація конструкторів та інженерів HONDA забезпечило збільшення експлуатаційного ресурсу човновим моторам у 5 разів, що у свою чергу додало впевненості та безпечного безаварійного плавання на моторних суднах.

Система електронного запалення PGM-IG оптимізує кут випередження запалення будь-яких оборотах. Електрична система пуску гарантує швидкий та легкий запуск у будь-яких умовах. Двигун обладнаний високоміцною рамою та гасниками коливань. Подовжений румпель підвищує легкість керування. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищення допустимих оборотів, падіння тиску олії.

BF30 розроблено з використанням новітніх технологій. Об'єм двигуна збільшений на 10%, що дає більше потужності і дозволяє досягти високого моменту, що крутить, на всіх оборотах. Система електронного запалення PGM-IG оптимізує кут випередження запалення на будь-яких обертах, що підвищує загальні характеристики двигуна. Автоматична система пуску регулює співвідношення повітря/паливо, гарантуючи швидкий та легкий запуск у будь-яких умовах.

Цей двигун оснащений високоміцною рамою та гасниками коливань із подвійною щільністю. Подовжений румпель гарантує легкість керування. Система посилення нахилу двигуна дозволить вам отримати від вашого човна все, на що він здатний.

Особливості:

 • Найлегший двигун у своєму класі (BF30)
 • Система дистанційного керування та подовжений румпель забезпечують високу комфортність користування
 • Система автоматичного пуску без необхідності керування заслінкою
 • Індикатор тиску олії
 • Індикатор перегріву/перевищення допустимих оборотів
 • Проста система регулювання клапанів без використання регулювальних шайб, що гарантує низьку вартість технічного обслуговування
 • Збільшений об'єм двигуна забезпечує високу потужність і крутний момент
 • Трициліндрова конфігурація забезпечує малу вагу та плавний хід
 • Програмоване електронне запалення забезпечує точність управління та високу економічність
 • Версія з газовим підсилювачем нахилу двигуна або підйомом та нахилом з електричним приводом
 • Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна

Комплектація двигуна (командер, прилад трим., прилад тахометр, проводка підключення, бак 25 л, шланг-груша з конекторами, набір кріплення мотора, гвинт, рульова тяга)

Швидке замовлення

Модель BF20 SHSU ідеально підходить для більшості човнів, вітрильників, суден з алюмінієвим корпусом і надувних човнів. Влаштуйте чудовий відпочинок для всієї родини! Honda BF 20 DK2 SHSU – 20-сильний чотиритактний підвісний мотор для човна з електричною системою старту. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищенням допустимих оборотів, падінням тиску олії. Як опція можливе оснащення електричною системою підйому дейдвуду.

Багатофункціональність
Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути оснащені рядом передових пристроїв, таких як довжина румпель або система дистанційного керування, електричний стартер і автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу, і більш продуктивним гвинтом. Більш того, BF20 є найлегшим переносним чотиритактним двигуном у своєму класі.

Покращена динаміка
Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива Honda застосовує у моделі BF20 свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.


Особливості:
- Легке управління газом та рулення
- Індикатор тиску олії
- Сигналізація перегріву / перевищення допустимих оборотів / падіння тиску олії
- Управління румпелем
- Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна
- Цифрове запалювання забезпечує максимальну потужність
- Як опція доступна більш продуктивний гвинт
- Ручний або електронний стартер з автоматичною повітряною заслінкою та індукційною котушкою
- Важіль перемикання передач розташований на передній стороні кожуха, що забезпечує легкість керування
- Система "коливающийся маятник" для усунення вібрацій

Швидке замовлення

Honda BF 20 DK2 SHU - самий популярний підвісний мотор у сегменті 20 л.с.! Ідеально підходить для більшості прогулянкових човнів, вітрильників, катамаранів, кораблів з алюмінієвим корпусом та надувних човнів. Honda BF 20 DK2 SHU – 20-сильний чотиритактний підвісний човновий двигун з електричною системою старту. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищенням допустимих оборотів, падінням тиску олії. Як опція можливе оснащення електричною системою підйому дейдвуду.

Мотор як опція електричного нахилу двигуна - ідеальний пристрій для підйому двигуна, а також для пересування по мілководді. Аж до середніх оборотів можна використовувати цю функцію регулювання руху судна більш високих швидкостях.

Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива Honda застосовує свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.
Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути обладнані деякими передовими пристроями, такими як подовжений румпель або система дистанційного керування, електричний стартер та автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу та продуктивнішим гвинтом. Більше того, Honda BF20 – це найлегший переносний чотиритактний двигун у своєму класі.


Особливості:

 • Зусилля у правильному напрямку. Будучи найлегшими у своєму класі, всі човнові мотори випускаються у версії Power Thrust ("Могутнє зусилля") - версії, яка підтримує момент, що крутить, при низьких обертах за допомогою спеціально сконструйованих лопатей гвинта і високого ККД коробки передач.
 • Багатофункціональність. Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути оснащені рядом передових пристроїв, таких як подовжений румпель, електричний стартер та автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу більш продуктивним гвинтом. Більш того, човновий мотор Honda BF20 SHU є найпотужнішим переносним чотиритактним двигуном у своєму класі.
 • Найкраща акселерація. Досконала новий човновий мотор привносять істотну новизну в сімейство човнових моторів середньої потужності. Човновий мотор Honda BF20 є ідеальними для більшості човнів, вітрильних шлюпок, алюмінієвих катерів і надувних суден невеликих розмірів. Забирайте сім'ю та летіть із бризками!
 • Легке та гнучке управління. Підвісний човновий двигун Хонда BF-20 SHU є єдиним двигуном у своєму класі, оснащений електричним нахилом двигуна як опцією - ідеальним пристосуванням для підйому двигуна, а також для руху по мілководді. Аж до середніх оборотів Ви можете використовувати цю функцію для регулювання руху судна на високих швидкостях. Підвищений ККД. Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива компанія Хонда застосовує у моделі човнового мотора Honda BF20 свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.
Швидке замовлення

Honda BF15DK2 SHSU – 15-сильний чотиритактний підвісний човновий мотор з електричною системою старту. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищення допустимих оборотів, падіння тиску олії. Як опція можливе оснащення електричною системою підйому дейдвуду.

Мотор як опцію електричного нахил двигуна – ідеальний пристрій для підйому двигуна, а також для пересування по мілководдю. Аж до середніх обертів ви можете використовувати цю функцію для регулювання руху судна на вищих швидкостях.

Для забезпечення плавного прискорення й підвищення ефективності використання палива Honda застосовує свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалювання з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалювання на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю над тиском мастила, температурою системи охолодження й обертами двигуна.
Крім маятникової системи, яка забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути обладнані деякими передовими пристроями, такими як подовжений румпель або система дистанційного керування, електричний стартер і автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу, і продуктивнішим гвинтом. Ба більше, Honda BF15 – це найлегший переносний чотиритактний двигун у своєму класі!


Галузь застосування:

 • Honda BF15 призначена для більшості човнів, вітрильних шлюпок, алюмінієвих катерів та надувних суден.


Особливості:

 • Індикатор тиску оливи
 • Сигналізація перегріву / перевищення припустимих обертів / падіння тиску оливи
 • Версії з дистанційним керуванням або румпелем
 • Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна
 • Цифрове запалювання забезпечує максимальну потужність
 • Як опція доступний продуктивніший гвинт
 • Ручний або електронний стартер з автоматичною повітряною заслінкою й індукційною котушкою
 • Важіль перемикання передач розташований на передній стороні кожуха, що забезпечує легкість керування
 • Система "хиткий маятник" для усунення вібрацій
 • Легке керування газом і кермування
Швидке замовлення

Honda BF 15SHU - це підвісний човновий двигун, який є інноваційною розробкою відомого японського виробника. Дана модель має середню потужність і відмінно підійде для переважної більшості човнів, а також вітрильників з алюмінієвим або надувним корпусом.
Модель Honda BF 15 SHU забезпечена підсилювачем нахилу двигуна, який є ідеальним інструментом для підйому двигуна, і також приносить відчутну користь при русі по мілководді.
 
Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива Honda застосовує свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.
Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути обладнані деякими передовими пристроями, такими як подовжений румпель або система дистанційного керування, електричний стартер та автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу та продуктивнішим гвинтом. Більше того, Honda BF15 – це найлегший переносний чотиритактний двигун у своєму класі!


Переваги човнового двигуна Honda BF 15:

-Спеціальний важіль для перемикання передач розташовується спереду двигуна, що значно полегшує маневрування.
-Особлива конструкція регуляторів дроселя та кермового керування, яка не потребує застосування додаткових інструментів.
-Індикатор поточного тиску олії.
-Вбудовані системи звукового попередження про перегрівання двигуна або перевищення граничного числа обертів.
-Сучасна цифрова система запалювання, що забезпечує оптимальну потужність двигуна.
-Підтримка фірмової технології Power Thrust.
-Повна відповідність усім вимогам стандартів CARB 2008 та ЕРА 2006.
-Монтажна система «Маятникове рух», яка практично виключає ймовірність появи вібрації під час роботи човнового двигуна.
-Наявність модифікації з румпельним керуванням.


Особливості човнового двигуна Honda BF 15:

-Значно покращений ККД. Маючи більш м'яке прискорення та оптимальні показники витрати паливної суміші човновий двигун Honda BF 15 SHU використовує давно випробувану технологію цифрового запалювання. Управління запалюванням здійснює мікропроцесор, завдяки чому синхронізація запалення залишається незмінно точною навіть на найвищих швидкостях. А фірмова електронна система безпеки зробить вашу водну подорож максимально комфортною та безпечною.
-Могутнє посилення. Залишаючись найлегшим у своєму класі, човновий мотор Honda BF 15 SHU має дійсно потужне посилення, яке дозволяє використовувати момент, що крутить, максимально ефективно навіть на низьких оборотах.
-Оптимальна акселерація. Поява цього човнового двигуна принесло із собою не лише чергове розширення модельного ряду відомого японського виробника, а й суттєве оновлення всього ринку сучасних двигунів човнів середньої потужності. Саме човновий мотор Honda BF 15 SHU тепер прийнято вважати ідеальним варіантом для більшості малих прогулянкових суден, вітрильних шлюпок, алюмінієвих катерів і компактних надувних човнів.
-Легкість управління. Honda BF 15 SHU – це єдиний у своєму класі човновий двигун, який спочатку комплектується пристроєм повної та часткової гідравлічної відкидки. Саме ця функціональна особливість робить цю модель ідеальним пристроєм для легкого відхилення та руху по дрібній воді. Мало хто знає, що на малих оборотах двигуна цю функцію можна використовувати як триметр для підвищення плавності ходу вашого судна на високих швидкостях.

Швидке замовлення

Honda BF 10 DK2 SHU – чотиритактний підвісний човновий мотор. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищення допустимих оборотів, падіння тиску олії. У стандартній комплектації оснащений генератором.

Найлегший і найшвидший! У світі немає жодного 10-сильного чотиритактного двигуна, який міг би наблизитися до моделі BF10 за потужністю та продуктивністю. Він дає сильне прискорення на будь-яких оборотах і мінімально можливу швидкість холостого ходу, коли ви ловите блешню. Обидва мотори забезпечують оптимальне згоряння палива завдяки вологозахищеній електронній системі запалювання.


Особливості:

 • Велика та ергономічна рукоятка для транспортування
 • Мала глибина занурення
 • Легке управління газом та рулення
 • Індикатор тиску олії
 • Сигналізація перегріву / перевищення допустимих оборотів / падіння тиску олії
 • Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна
 • Пуск однією рукою
 • Рукоятка для транспортування
 • Електронне запалювання забезпечує оптимальну потужність
 • Як опція доступний більш продуктивний гвинт
 • Ручний або електричний стартер з автоматичною повітряною заслінкою та індукційною котушкою
 • Система "коливаючийся маятник" для усунення вібрацій
Швидке замовлення

Honda BF 6 AH SHU (з генератором) - одноциліндровий чотиритактний двигун з рідинним охолодженням та ручним запуском. Має всі традиційні переваги чотиритактних моторів: система мастила (немає необхідності додавати масло в бензин), чистіший вихлоп, низькі шум і вібрація, високі надійність, економічність і ресурс. Ця модель двигуна має генератор струму потужністю 6А.

Чотирьохтактний двигун Honda BF6AH SHU виготовлений із застосуванням усіх сучасних технологій та сміливих інженерних рішень. Тихий, надійний та готовий до веселощів. Все, що ви хочете у переносному підвісному моторі. Легкий старт. Паливо економічне. Низький рівень вібрації. Хонда все подумала. Від зручних ручок для перенесення до вимикача в один дотик до найдовшого у своєму класі часу роботи – це мотор, який перевизначає, яким має бути портативний мотор.

Honda BF6 має одноциліндровий двигун об'ємом 127 см3 зі спеціальною системою попередження про низький рівень масла, автоматично знижує кількість обертів до 2300 об/хв.
Ця модель оснащена 1.5-літровим внутрішнім паливним баком, що забезпечує понад 40 хвилин безперервної роботи. За необхідності здійснення тривалих поїздок без дозаправки є можливість підключення зовнішнього паливного бака.

Honda BF 6 AH SHU поставляється із встановленим генератором змінного струму та зарядної системи для живлення споживачів в електронних пристроях на борту потужністю 6 А при 12 вольтах.
HONDA BF6 – портативний чотиритактний двигун для човна.

Старт човнового двигуна - тільки ручний, але процес дуже легкий, "Легкий старт" завдяки технології "Automatic Decompression". При переведенні перемикача в положення Start автоматично виставляються вищі початкові обороти, а також відкривається випускний клапан, щоб зняти опір запуску. На практиці це дійсно працює, великої різниці між запуском холодного та гарячого двигуна не вдалося помітити процес відбувається без зауважень. Модель оснащена 1,5-літровим вбудованим баком, цей запас палива забезпечить роботу двигуна до 50 - 60 хвилин.

Новий двигун Honda BF6 легко запускати, легко зупиняти та переносити. Новий чотиритактний двигун Honda BF 6 AH є одним із найкращих у своєму класі. Він має компактний розмір, легко переносити та транспортувати.

Новий механізм полегшення запуску допомагає легко заводити двигун Honda BF-6, незалежно від температури двигуна і не докладаючи для цього особливих труднощів. Механізм декомпресії не дозволяє повністю закрити випускний клапан під час запуску, що полегшує легкий пуск двигуна.
Нова кнопка зупинки з чекою безпеки дозволяє швидко та зручно зупиняти двигун без можливості повторного запуску двигуна. Тепер це робиться одним дотиком і не потрібно утримувати кнопку до повної зупинки двигуна.
У моторному човні Honda BF6 використовуються нові удосконалені гумові опори двигуна, які зменшують вібрацію та шум двигуна у всіх діапазонах обертів.

Швидке замовлення

Чотирьохтактний двигун Honda BF 6 AH SHNU виготовлений із застосуванням усіх сучасних технологій та сміливих інженерних рішень. Тихий, надійний і готовий до веселощів. Все, що ви хочете в переносному підвісному моторі. Легкий старт. Паливо економічне. Тихий низький рівень вібрації. Хонда подумала про все. Від зручних ручок для перенесення до вимикача в один дотик до найдовшого у своєму класі часу роботи - це мотор, який перевизначає, яким має бути портативний мотор.

Honda BF6 має одноциліндровий двигун об'ємом 127 см3 зі спеціальною системою попередження про низький рівень масла, яка автоматично знижує кількість обертів до 2300 об/хв.
Ця модель оснащена 1.5-літровим внутрішнім паливним баком, який забезпечує понад 40 хвилин безперервної роботи. За необхідності здійснення тривалих поїздок без дозаправки є можливість підключення зовнішнього паливного бака.

Honda BF6 поставляється із встановленим генератором змінного струму та можливістю опціональної установки зарядної системи для живлення споживачів в електронних пристроях на борту потужністю 6 А при 12 вольтах.
HONDA BF6 – портативний чотиритактний двигун для човна.

Старт човнового двигуна - тільки ручний, але сам процес дуже легкий, "Легкий старт" завдяки технології "Automatic Decompression". При переведенні перемикача в положення Start автоматично виставляються вищі початкові обороти, а також відкривається випускний клапан, щоб зняти опір запуску. На практиці це дійсно працює, великої різниці між запуском холодного та гарячого двигуна помітити не вдалося – процес відбувається без зауважень. Модель оснащена 1,5-літровим вбудованим паливним баком, цей запас пального забезпечить роботу двигуна до 50 – 60 хвилин. 

Новий двигун Honda BF6 легко запускати, легко зупиняти та легко переносити. Новий чотиритактний двигун Honda BF 6 AH є одним із найкращих у своєму класі. Він має компактний розмір, його легко переносити та транспортувати.

Новий механізм полегшення запуску допомагає легко заводити двигун Honda BF-6, незалежно від температури двигуна і не докладаючи для цього особливих зусиль. Механізм декомпресії не дає повністю закрити випускний клапан під час запуску, що полегшує легкий пуск двигуна.
Нова кнопка зупинки з чекою безпеки дозволяє швидко і зручно зупиняти двигун без можливості повторного запуску двигуна. Тепер це робиться одним дотиком і не потрібно утримувати кнопку до повної зупинки двигуна.
У човновому моторі Honda BF6 використовуються нові удосконалені гумові опори двигуна, які зменшують вібрацію та шум двигуна у всіх діапазонах обертів.

Швидке замовлення

Honda BF 2.3 DH SCHU - дуже легкий чотиритактний підвісний мотор з оригінальним дизайном. Управління газом та перемикання передач знаходиться на одній рукоятці, що дає можливість управляти човном однією рукою. Навіть такий малорозмірний двигун оснащений нейтральною передачею, що дозволяє зупиняти човен не глушачи двигун. Задній хід забезпечується розворотом двигуна на 360°.

Якщо Ви шукаєте компактний двигун для невеликого надувного човна, або човна з алюмінію, і в першу чергу вас цікавлять такі якості ПЛМ (підвісного човнового мотора) як: економічність, максимально низький рівень шуму, мінімальна вібрація, великий експлуатаційний ресурс, то ми рекомендуємо звернути Вашу увагу на єдиний чотиритактний двигун, що серійно випускається у світі, потужністю 2.3 кінські сили, з об'ємом 57 кубічних сантиметрів, у якого є можливістю перемикання передач і управління заслінкою двигуна, безпосередньо на румпелі мотора. Це дає можливість управляти двигуном однією рукою, не відволікаючись на перемикання передач перемикачем, як правило у інших виробників, встановленим на корпусі мотора.

Двигун для човна Honda BF 2.3 DH обладнаний примусовим повітряним охолодженням силової частини. Таке технічне рішення дуже спрощує конструкцію мотора - виключено водяну помпу, яка потребує періодичної ревізії та регламентної заміни, відсутня термостат та система каналів охолодження, які також вимагають обслуговування та уваги. Відсутні можливі проблеми із засміченням водозабірних каналів, що дозволяє без проблем пересуватися сильно зарослими водоймами без ризику перегріти двигун.

Особливості:

 • Ручка керування газом та перемикання передач розташовані на одній рукоятці, що дозволяє здійснювати керування однією рукою.
 • Можливість повороту двигуна на 360 ° для забезпечення високої маневровості.
 • Мала глибина занурення.
 • Дизайн ручки керування газом гарантує точність керування.
 • Легкий та компактний. Легкість транспортування.
 • Автоматична муфта зчеплення для плавного прискорення.
 • Повітряне охолодження: мала вага та простота обслуговування.
 • Вбудований паливний бак місткістю 1 л.
 • Глушник на впуску забезпечує низький рівень шуму.
 • Велика ергономічна ручка для транспортування.
 • Система екстреного аварійного вимкнення.
Швидке замовлення

Човнові мотори Tohatsu MFS3.5С S - це чотиритактні мотори потужністю 3,5 л.с., попри свою малу потужність та достатньо великий робочий об'єм, який складає 85,5 кубічних сантиметрів, ці мотори оснащуються системою рідкого охолодження. Силовий агрегат повернутий на 15 градусів по відношенню до продольної вісі сіметрії. Мотори потужністю 3,5 л.с. повністю відповідаюсть навіть самим вимогливим вимогам для малих човнів. Вони дуже легко керуються румпелем, а можливість поворота на 360 градусів спрощує експлуатацію.

Човневий мотор Tohatsu MFS3.5С S – одноциліндровий, укомплектований унікальною системою рідкісного охолодження, яка забеспечить двигуну необхідний температурний режим, що значно збільшить термін експлуатації. Завдяки використанню високоякісних материалів цей відмінний мотор Tohatsu MFS3.5B S дозволить в повній мірі роскрити свої переваги.

Швидке замовлення

Човнові мотори Tohatsu M18E2 S розраховані для будь-яких застосувань та поєднують в собі найкращий вибір зручності, надійності та компактності. Система запалення CDI прискорює запуск, дає рівну роботу та економію палива. Корпус водяного наноса із нержавіючої сталі, захист від ненавмисного старту, термостатично керована система охолодження, мілководний привід – роблять підвісний Tohatsu M18 одним із самих популярних в своєму класі.
Двигун Tohatsu M18E2 S надійно захищен рідинною системою охолодження, яка оберігає двигун від можливого перегріву, тим самим, збільшуя його термін роботи. Карбюраторна система подачі палива забезпечує економічність та безперебійну роботу двигуна. Завдяки використанню сучасних технологій цей відмінний мотор Tohatsu M18E2 S подарить вам комфортний відпочинок. Відмінною перевагою даного мотора є маневреність та швидкий хід, завдяки особливій конструкції гребного гвинта, кріме того, двигун може розвертатися на 360 гр., забеспечуя зручність керування (румпельная система керування).

Швидке замовлення

Двигун потужністю 5 кінських сил відрізняється простотою використання і великим терміном експлуатації. Він незамінний для організації відпочинку на воді! Фірма Tohatsu при виготовленні своєї продукції використовує сучасні технічні рішення, тобто цей відмінний мотор Tohatsu M5BD S здатний подарувати вам комфортний відпочинок. Надійність двигуна одна з важливих якостей — човновий мотор Tohatsu M5BD S відрізняється довговічністю — водяна система охолодження не припустить перегрівання двигуна, що, поза сумнівом, у багато разів збільшує термін експлуатації цього мотора. Нога двигуна — стандартна, розмір — 381 мм. Цей двигун відмінний вибір для установки на малі човни. Однією з властивостей цього човнового мотора Tohatsu M5BD S є маневреність, крім того, при використанні цього мотора варто звернути увагу на швидкий хід.

Швидке замовлення

Інтелектуальна система керування двигуном (ESC)

i Monitor – показчик роботи генератора, мотогодини

Мідна обмотка альтернатора

Робота з високою ефективністью при нагрузці

Екологічна та чиста потужність LCPOWER

Найкращий THD інвертор у світі

Cамий тихий

Просте паралельне з’єднання

Оптимізована система запалювання

Точно налаштований карбюратор

Швидке замовлення

Найкращий THD інвертор у світі

Інтелектуальна система керування двигуном (ESC)

Мідна обмотка альтернатора

Цифровий датчик мотогодин

Робота з високою ефективністью при нагрузці

Екологічна та чиста потужність LCPOWER

Маленький розмір,  легка вага, самий тихий

Паралельний режим інвертора переходить  на «Просте паралельне з’єднання»

Оптимізована система запалювання

Точно налаштований карбюратор

Швидке замовлення

Найкращий THD інвертор у світі

Інтелектуальна система керування двигуном (ESC)

Мідна обмотка альтернатора

Цифровий датчик мотогодин

Робота з високою ефективністью при нагрузці

Екологічна та чиста потужність LCPOWER

Маленький розмір,  легка вага, самий тихий

Паралельний режим інвертора переходить  на «Просте паралельне з’єднання»

Оптимізована система запалювання

Точно налаштований карбюратор

Швидке замовлення

До вашої уваги пропонуємо однофазний (230V) дизельний генератор SENCI SCD 7500 Q (SC 17 YS) максимальною потужністю 5.5 кВт у шумозахисному кожусі. Це оптимальне рішення для дому, як резервне джерело живлення. Потужність цієї станції дасть змогу Вам задовольнити мінімальні потреби вдома або дачі, щоб підтримати автономний режим. Також варто звернути увагу, що станція обладнана шумоізоляцією. Це дасть змогу Вам підтримати як мінімум добрі сусідські відносини. Зверніть увагу ще й на іншу модель із цієї серії SENCI SCD 13000Q

Швидке замовлення

До вашої уваги пропонуємо однофазний (230V) дизельний генератор SENCI SCD13000Q (SC23YS) максимальною потужністю 11 кВт у шумозахисному кожусі. Це оптимальне рішення для дому, як резервне джерело живлення. Потужність цієї станції дасть змогу Вам задовольнити великі потреби та підтримати будинок або дачу в автономному режимі. Також варто звернути увагу, що станція обладнана шумоізоляцією. Це дасть змогу Вам підтримати як мінімум добрі сусідські відносини. Якщо ваш бюджет обмежений, зверніть увагу ще й на іншу модель із цієї серії SENCI SCD7500Q (SC17YS).

Швидке замовлення

Надійна розробка забезпечує стабільність продукту.
Легкий старт.
Оптимізована камера згоряння та вентиляційний отвір для підвищення ефективності горіння паливної суміші.
Зниження витрати палива та викидів вихлопних газів.
Senci – потужний двигун для комерційного та битового користування.
AVR - регулювання напруги.
Захисна система Oil Alert
Зручна панель керування.
Ручний та електро запуск.
Частота 50 Гц. Напруга 230 В.
Мідна обмотка альтернатора
iMonitor– показчик роботи генератора, мотогодини.
Вихід 12 В для підзарядки АКБ
Ручки та колеса для зручного пересування генератора.

Швидке замовлення

Найкращий THD інвертор у світі
Інтелектуальна система керування двигуном (ESC)
Мідна обмотка альтернатора
Цифровий датчик мотогодин
Робота з високою ефективністью при нагрузці
Екологічна та чиста потужність LCPOWER
Маленький розмір, легка вага, самий тихий
Паралельний режим інвертора переходить на «Просте паралельне з’єднання»
Оптимізована система запалювання
Точно налаштований карбюратор

Швидке замовлення

Найкращий THD інвертор у світі
Інтелектуальна система керування двигуном (ESC)
Мідна обмотка альтернатора
Цифровий датчик мотогодин
Робота з високою ефективністью при нагрузці
Екологічна та чиста потужність LCPOWER
Маленький розмір, легка вага, самий тихий
Паралельний режим інвертора переходить на «Просте паралельне з’єднання»
Оптимізована система запалювання
Точно налаштований карбюратор

Швидке замовлення

LONCIN - это висока якість матеріалів, новітні технології, надійність і довготривалість, сучасний дизайн продукції за демократичною ціною.

Швидке замовлення

LONCIN - это висока якість матеріалів, новітні технології, надійність та довготривалість, сучасний дизайн продукції за демократичною ціною.

Швидке замовлення

Loncin – потужний двигун для комерційного користування.

  AVR -  регулювання напруги.

  Захисна система Oil Alert

  Зручна  панель керування.

  Ручний та електро запуск.

  Частота 50 Гц. Напруга 230 В.

  Мідна обмотка альтернатора

  iMonitor– показчик роботи генератора, мотогодини.

  Вихід 12 В для підзарядки АКБ

Швидке замовлення

Високий рівень безпечності

Мідна обмотка генератора

Точно налаштований карбюратор

Регулювання напруги AVR

Датчик олії

Стійкий при роботі, упори з гумовими присосками

LONCIN - це висока якість матеріалів, новітні технології, надійність та довговічність, сучасний дизайн продукції за демократичною ціною.

Бензиновий генератор LoncinLC 3500 AS

- Відмінна надійність

- Підвищення довговічності

- Точно налаштований карбюратор

- Високий рівень безпечності

- Потужний двигун для приватного та комерційного використання.

- AVR, регулювання напруги.

- Датчик олії.

- Загальний захист агрегата, простота переміщенія та зберігання.

- Сучасна та зручна панель управління.

- Мідна обмотка альтернатора.

- Вихід 12 В для підзарядки АКБ

Швидке замовлення

Інверторний генератор з найбільшою вихідною потужністю у своєму класі, із середньою потужністю 6000 Вт та максимальною потужністю 7000 Вт. Він має компактну конструкцію з низьким рівнем викидів та технологію Eco-Throttle, що дозволяє споживати паливо відповідно до рівня продуктивності двигуна, включаючи напругу мережі при початковому навантаженні, що забезпечує найкращу економію палива та триваліший час безвідмовної роботи.

Вихід USB

i Monitor – показчик роботи генератора, мотогодини

Інтелектуальна система керування двигуном (ESC)

Ручний / Електростартер / АРР старт

(старт через програмне забезпечення)

Мідна обмотка альтернатора

Просте паралельне з’єднання

 

Швидке замовлення

Генератор бензиновый Grand БГО 3300 — это надежный и стабильный источник электропитания  в случае отсутствия электроэнергии от европейского бренда. Уровень шумов и вибраций невысокий (72 Дб). Размеры компактные. Это позволяет устанавливать его и в небольшом помещении. Технология AVR удерживает выходное напряжение генератора на постоянной величине, не допуская отклонений и скачков что очень важно для современной электроники чувствительной к скачкам электроэнергии. Есть защиты от перегревания и перегрузок. Настраивать и запускать его не сложно. При высоком качестве, стоимость этого генератора вполне доступна. Тип генератора - синхронный. Конструкция - портативная. Фаза одна. Номинальная мощность - 2,8 кВт, максимальная - 3,0 кВт. Двигатель OHV четырехтактный. Объем двигателя - 210 см.куб. Мощность мотора - 7 л.с.  

Швидке замовлення

BT-330D - четырехместная моторная лодка с двумя сдвижными сидениями. Достаточно легкая сравнительно с большинством 4-местных моторных надувных лодок, имеет отличную надежность и комфортабельность. С мотором до 8л.с. показывает отличную управляемость и хорошую скорость. 7 сланей увеличивают комфортабельность лодки, дают необходимую жесткость днища на ходу под мотором. Передвижные сидения облегчают оптимальное распределение веса, управление мотором. Привальный брус с брызгоотбойником защищает борта от столкновения и лишнего трения (об опоры причала, камыш и т.п.), а пассажиров и кокпит – от чрезмерного забрызгивания. Защитные молдинги на днище берегут его от лишнего трения при вытаскивании на берег, перевозке на прицепе. На эту лодку можно установить тент либо лодочную палатку. Лодка особенно комфортна для рыбалки любым методом вдвоем (но достаточно удобна даже для четырех рыбаков); для семейных водных прогулок с длинным маршрутом. Эта лодка подлежит госрегистрации.

Швидке замовлення

BT-310SD - моторная трехместная лодка с двумя сдвижными сидениями. Лодка с надувным килем и жестким сборным настилом с мотором до 10л.с. показывает отличную управляемость и хорошую скорость сравнительно с другими лодками сопоставимого размера. При желании лодку легко вывести на глиссирование. Передвижные сидения облегчают оптимальное распределение веса, управление мотором. Привальный брус с брызгоотбойником защищает борта от столкновения и лишнего трения (об опоры причала, камыш и т.п.), а пассажиров и кокпит – от чрезмерного забрызгивания. Защитные молдинги на днище берегут его от лишнего трения при вытаскивании на берег, перевозке на прицепе. На эту лодку можно установить тент либо лодочную палатку. Лодка очень удобна для рыбалки любым методом вдвоем (но достаточно удобна и для трех рыбаков); для семейных водных прогулок с довольно длинным маршрутом. Вполне удовлетворит любителей быстрой езды. Эта лодка подлежит госрегистрации.

Швидке замовлення

Лодка с надувным килем и жестким сборным настилом с мотором до 8л.с. показывает отличную управляемость и хорошую скорость сравнительно с другими лодками сопоставимого размера. При желании лодку легко вывести на глиссирование. Как все моторные лодки BARK, эта модель оснащена привальным брусом с брызгоотбойником. Поэтому борта защищены от столкновения и лишнего трения (об опоры причала, камыш и т.п.), а пассажиры и кокпит – от чрезмерного забрызгивания. Защитные молдинги на днище берегут его от лишнего трения при вытаскивании на берег, перевозке на прицепе. Лодка особо удобна для рыбалки любым способом, обеспечивая простор действий двум рыбакам. Очень хороша для водных прогулок. На эту лодку можно установить тент либо лодочную палатку. Эта лодка подлежит госрегистрации.