Вибране
Каталог товарів
Вибране

Човнові двигуни

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Човновий мотор Tohatsu M9,9D2 S - це двотактний човновий мотор, в якому оптимально співвідносяться потужність та вага. Двигун обладає тихим, рівным ходом, високою надійністю, безвідмовністю в роботі, що робить його   бездоганним лідером серед інших 2-тактних човнових моторів для відпочинку та професійності діяльності.

Tohatsu M9,9D2 S - потужністю 9.9 л.с. - базується на популярній моделі Tohatsu M15 та може бути "доработаний" до 15 л.с.

Цей мотор виготовлений з використанням самих сучасних іноваційних рішень, високоякісних матеріалов. Вінн ідеально підійде як на невеликий катер, так і на невеликий надувний човен.

Човновий мотор Tohatsu M9,9D2 S можна повертати на 360 градусів, завдяки цьому човен, оснащений цим мотором, буде больш маневреним, легкокерованим.

Рідина система охолодження надійно захищає двигун від перегрівання. Великий паливний бак достатній для здійснення тривалого плавання.

 

 

Швидке замовлення
 • легкий и компактный лодочный мотор Tohatsu MFS5C SS
 • значительно снижен индукционный уровень шума для более тихой езды
 • анодная защита, которая защищает двигатель от электролиза
 • цифровое зажигание (Digital CD) обеспечивает легкий запуск двигателя, быструю приемистость и плавный троллинг
 • простая дросельная система позволяет лёгкое управление воздушной заслонкой
 • ручной стартер с большим барабаном позволяет проводить ручной запуск более быстро и легко
 • плавная регулировка ручкой газа благодаря зажимному механизму
 • термостатически контролируемая система охлаждения для плавной регулировки температуры двигателя
 • высококачественный морской алюминиевый сплав, который обеспечивает максимальную защиту от коррозии
 • цинковое покрытие на внутренние водяные каналы для превосходной устойчивостью к коррозии
 • выносной пластиковый бак на 12 л
 • рычаг управления передачами вынесен на переднюю часть коробки
Швидке замовлення

Лодочный мотор Tohatsu MFS30C EPTS - это четырехтактные лодочные моторы, которые хорошо зарекомендовали себя у самых требовательных пользователей. Помимо высокой надёжности и низкого веса, ставших уже визитной карточкой двигателей Tohatsu, они выгодно отличаются от других современным дизайном и богатым стандартным оснащением. Двигатели отвечают самым строгим требованиям стандартов EPA 2006 и C.A.R.B.

Система электрического запуска лодочного мотора Tohatsu MFS30C EPTS делает пуск простым для любого пользователя. Дистанционное управление двигателем позволит Вам наслаждаться окружающей природой во время прогулки. Привод изменения подъема и наклона двигателя позволит двигаться по мелководью на малых оборотах. Данная модель мотора оборудована системой защиты от некорректных действий пользователя. Водопомпа сделана из нержавеющей стали, двигатель имеет встроенный термостат, который контролирует температуру и защищает двигатель от перегрева при работе на низких оборотах или при длительных нагрузках.

Для лучшей безопасности лодочный мотор Tohatsu MFS30C EPTS оборудован специальной системой защиты от неверных действий пользователя. Также этот лодочный мотор имеет встроенный термостат, который защищает мотор от перегрева, контролирует температуру двигателя.

Лодочный мотор Tohatsu MFS30C EPTS- один из самых мощных четырехтактных лодочных моторов компании Tohatsu. На сегодняшний день эти моторы считаются самими современными, с наилучшим техническим оснащением.

Швидке замовлення

Tohatsu MFS20 ES — 4-тактний інжекторний підвесний двигун з ручною системою старта та румпельним управлінням. Це потужний агрегат з двома циліндрами з об'ємом 333 куб. см, який здатний розвинути потужність 20 л.с. на гвинті. Його вага складає 43 кг, що дуже небагато для подвісного агрегата такої потужності.

Завдяки оптимальним характеристикам ви можете купити двигун Тохатсу на човен з твердим (металичним, пластиковим) або надувним корпусом з невеликим транцем 381 мм. Головне, щоб параметри човна дозволяли встановити на нього двигун з такою вагою та потужністю. Цей момент, як правило, вказується в характеристиках плавзасобу.

Зниження ваги Тохатсу при такій потужності дозволило досягти хороших ходових характеристик та полегшити його експлуатацію. Зокрема, він показуєт найкращу швидкість. Розгоняє судно з двома пасажирами до 40-45 км/ч та більше. Також його прості носити, транспортувати, встановлювати та знімати з транця.

Підвесний човновий двигун швидко та легко заводиться, дуже просто управляється, споживає мало палива. Працює з мінімальними вібраціями, відносно тихо, безперебійно та ровно на високих та низьких обертах. Відрізняється маневреністью, так як оснащений коробкою передач та зручною системою їх перемикання.

Підйом двигуна з води та переведення його в мелковідний режим за допомогою зміни кута нахилу дейдвуда здійснюється вручну. Робити це нескладно завдяки невеликій вазі.

Крім цього, слідує виділити такі особливості:

 • Човновий двигун оснащений багатофункціональним та зручним румпельним управлінням.
 • Завдяки збалансованому центру тяжкості нахиляти дейдвуд значно легше.
 • Удосконалений відділник води (сепаратор).
 • Електронний вприск палива.

 

 

Швидке замовлення

Човневий двигун Tohatsu MFS9.8BS - вагою 37 кг оснащений трилопатевим гребним гвинтом, який забеспечує, плавність ходу, хорошу потужність та рушійну силу. Цифрова система запалення CD забеспечує швидкий запуск двигуна. 

Наявність системи рідинного охолодження підтримує оптимальну робочу температуру, що запобігає перегрів двигуна та збільшує термін його експлуатації.

Човневий мотор Tohatsu MFS9.8BS має функцію руху по мелковіддю.

Цей човневий двигун надає Вашіому човну особливу маневреність та відмінну швидкість. Завдяки наявності функції розвороту на 360º човновий двигун Tohatsu MFS9.8BS  дуже зручний в керуванні та використанні. Так як двигун виготовлений із спеціальних міцних сплавів - він стійкий до корозії. 

На човновому двигуні Tohatsu MFS9.8BS є зручні гумові кріплення та врівноважений динамічно колінчастий вал,що сприяє зменшенню вібрації двигуна та забеспечує стійкий та рівний хід на будь-яких обертах.  

Купуючи човневий двигун Tohatsu MFS9.8BS в комплектації Ви отримуєте пусковий шнур, шнур аварійного запуску двигуна, система пуска холодного двигуна, гребний гвинт, зовнішній паливний бак на 12 л, запасні свічки, набор інструментів, інструкція користувача. В якості додаткових опцій можна запропонувати генератор змінного струму, випрямляч, аналоговий тахометр.

Особливості:

 • електронна конденсаторна система запалення (CDI);
 • корпус водяної помпи виконаний із нержавіючої сталі;
 • термостатована система водяного охолодження;
 • цинкове покриття каналів охолодження;
 • запобігання запуску двигуна при включеній передачі;
 • управління «Вперед» и розворот мотора на 360°;
 • зручна ручка управління газом;
 • зовнішній паливний бак на 12 л;
 • спеціальна 4-х точечна система зниження вібрації мотора;
 • широке,зручне контрольне віконце рівня олії;
 • ричаг перемикання передач знаходиться спереду;
 • система повітрозабірника має великий повітряний глушник  для легкого запуску двигуна та для придушення  шуму під час роботи двигуна;
 • широка антикавітаційна пластина з тримером.
Швидке замовлення

Honda BF250 – найкращий розгін, найкраща керованість, низька витрата палива. З унікальною синергією технологій автомобільних та морських двигунів, BF250 є втіленням пристрасті Honda до інженерної та технічної досконалості, що робить його по-справжньому гідним флагманського статусу. Виразний дизайн корпусу, включаючи унікальну систему впуску повітря, новий силовий агрегат BF250 готовий забезпечити максимальне задоволення від спілкування з морською стихією.

Підвісним двигуном Honda BF250 встановлені нові стандарти категорії 250 к.с. з найкращими в класі продуктивністю та паливною економічністю. Цей 24-клапанний, V-подібний, 6-циліндровий двигун об'ємом 3,6 л обладнаний системою зміни фаз газорозподілу VTEC™. У його конструкції використані запатентовані та перевірені нововведення Honda, а саме системи BLAST та ECO-mo. Система BLAST забезпечує миттєве збільшення потужності та крутного моменту. ЕБК (електронний блок управління) збільшує момент обертання шляхом оптимізації кількості палива та інтервалів запалення при різкому прискоренні. Це унікальна технологія Honda, що істотно покращує ходові властивості човна під час розгону.

Двигун BF250 оснащений повністю новим редуктором, дизайн якого забезпечує підвищену гідродинамічну ефективність під водою. Нове передавальне число редуктора (2:1) та широкий спектр гвинтів (4 лопасті, до 16 дюймів у діаметрі) забезпечує високий рівень продуктивності у поєднанні з різними типами суден.
Найкращий у класі генератор та система заряджання акумулятора дозволяє BF250 справлятися зі збільшеними потребами клієнтів у бортовій електроніці. Нова регульована система заряджання на холостому ходу (Adjustable Idle Charge System) автоматично регулює частоту обертання двигуна за допомогою ECU для підвищення швидкості заряджання, коли виявляє збільшене електричне навантаження. Якщо на холостих оборотах датчик споживання струму визначає нестачу потужності генератора, частота обертання коленвала підвищується приблизно на 100 оборотів, що дозволяє віддати навантаження додатково 9 ампер.

У двигуні BF250 вперше в промисловості використана двоконтурна система охолодження. Перший контур з переднім парканом використовується для циркуляції повітря навколо критичних компонентів силового блоку, включаючи реле-регулятор. Другий контур з бічними забірниками містить систему попереднього осушення та спрямовує потік у повітряний дифузор паливної системи. Дане рішення без додаткових нагнітачів і проміжних охолоджувачів збільшує щільність повітря, що відводиться в паливну систему, що позитивно впливає на якість наповнення камер згоряння. Для зниження нагрівання картера вихлопний колектор огинає масляний піддон.


Особливості:

 • Система ECO-mo сприяє зниженню споживання палива
 • Інтерфейсний роз'єм для під'єднання до підвісного двигуна різних приладів зчитування даних, сумісних з NMEA2000
 • Програмований інжектор палива PGM-FI
 • VTEC – система зміни фаз газорозподілу з електронним керуванням
 • Система BLAST значно покращує ходові властивості човна під час розгону
Швидке замовлення

Honda BF150 – найкращий розгін, найкраща керованість, низька витрата палива. У його конструкції використані запатентовані та перевірені нововведення Honda, а саме системи BLAST та ECO-mo. Система BLAST забезпечує миттєве збільшення потужності та крутного моменту. ЕБК (електронний блок управління) збільшує момент обертання шляхом оптимізації кількості палива та інтервалів запалення при різкому прискоренні. Це унікальна технологія Honda, що істотно покращує ходові властивості човна під час розгону.

Ексклюзивні технології Honda забезпечують максимальну продуктивність на будь-якому режимі обертів двигуна. Розроблені компанією Honda системи VTEC і Variable Air Intake регулюють момент і висоту підйому клапанів та довжину впускного колектора і дозволяють Вам користуватися немов би двома двигунами. На низьких оборотах - це тяговитий двигун з високим моментом, що крутить, що забезпечує впевнений розгін. Зі середніх і до досягнення максимальних оборотів - це гоночний двигун з приголомшливим рівнем потужності і при цьому дуже економічний. Вам сподобається рівна робота цього двигуна на будь-яких оборотах!

Вбудований в двигун BF150 сенсор якості суміші (LAF) точно вимірює співвідношення повітря/паливо і забезпечує максимальну ефективність кожної краплі палива. В результаті забезпечується витрата палива на 15% нижче, ніж у 2-тактних моторів з безпосереднім упорскуванням палива, і на 45% нижче, ніж у звичайних 2-тактних моторів.

Мотори не змусять Вас вибирати між максимальною потужністю та комфортом. Дуже плавне та точне перемикання передач забезпечує відмінну маневреність. Подвійні балансирні вали знижують шум і вібрації двигуна і дозволяють Вам комфортно насолоджуватися Вашою водною подорожжю.

Особливості:

 • Отвір у кожусі для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє захистити двигун від корозії
 • Генератор на 40 А забезпечує всі потреби в електроенергії на борту
 • Вбудований відокремлювач води від палива
 • Електронні датчики контролю рівня масла/перегріву/перевищення оборотів та ін.
 • Система змінних фаз газорозподілу VTEC для динамічного розгону
 • Система багатоточкового послідовного електронного упорскування палива (PGM-FI)
 • Система контролю якості суміші дозволяє досягти найбільшої потужності та заощадити до 20% палива
 • Система зміни довжини впускного колектора дозволяє отримати більший момент, що крутить, на малих оборотах.
 • Триконтурна система охолодження двигуна забезпечує максимальне співвідношення потужність/робочий об'єм двигуна
 • Система подвійних балансирних валів забезпечує мінімальні вібрації
Швидке замовлення

Підвісний двигун Хонда BF 60 AK1 LRTU - максимальне втілення технологій Honda. Дана модель відрізняється високою економічністю та потужністю. Крім цього, двигун під час роботи практично не видає шуму. Значну зручність та комфорт під час водних прогулянок ви зможете отримати саме з цим двигуном. Тому якщо вам необхідний двигун на човен, то цей варіант саме те, що вам необхідно. Ця модель двигуна має невелику вагу, завдяки чому його можна без особливих зусиль переносити і транспортувати до місця установки на човен. І найголовніше це те, що саме до цього двигуна можна приєднати необмежену кількість додаткового обладнання такого як ехолот, плоттер та інше.

BF60 - двигун Honda, сумісний зі стандартом NMEA2000. Це дозволяє підключати до двигуна необмежену кількість морських електронних приладів, таких як плотери, ехолоти та інше навігаційне обладнання. Крім цього, BF60 має надзвичайну маневреність (найменший у класі радіус повороту), а так само можливістю змінювати оберти на малому ходу з кроком 50 об/хв., що безсумнівно припаде до душі завзятим рибалкам. Цей двигун підходить для невеликих RIB-ів, може встановлюватися як на рибальські, так і на човни. У його конструкції використані запатентовані та перевірені нововведення Honda, а саме системи BLAST та ECO-mo. Система BLAST забезпечує миттєве збільшення потужності та крутного моменту. ЕБК (електронний блок управління) збільшує момент обертання шляхом оптимізації кількості палива та інтервалів запалення при різкому прискоренні. Це унікальна технологія Honda, що істотно покращує ходові властивості човна під час розгону.

Програмований інжектор палива PGM-FI забезпечує ретельне управління процесами згоряння з боку ЕБК (електронного блоку управління), забезпечує виняткову економію палива та полегшує запуск двигуна.

Профіль корпусу редуктора розрахований на мінімальний гідродинамічний опір.

Особливості:

 • Система ECO-mo сприяє зниженню споживання палива
 • Інтерфейсний роз'єм для під'єднання до підвісного двигуна різних приладів зчитування даних, сумісних з NMEA2000
 • TROLLING CONTROL – система регулювання швидкості двигуна на низьких оборотах (режим тралювання)
 • Програмований інжектор палива PGM-FI
 • Система BLAST значно покращує ходові властивості човна під час розгону
Швидке замовлення

Новий човновий мотор Honda BF 50 DK4 LRTU зберіг безпрецедентно легку вагу, компактну конструкцію та придбали вдосконалену систему паливного упорскування (PGM-FI), оригінальну технологію контролю повітряно-паливної суміші та часу її займання BLAST, а також контроль витрати палива - для оптимізації. підвищення економічності. Система BLAST, поряд з новою конструкцією картера коробки передач та іншими покращеннями, покликана оптимізувати прискорення та сприяти досягненню найбільшої швидкості, у той час як наявність контролю витрат палива призвело до покращення економічності на 22% порівняно з моделями попереднього покоління. Зарядна ємність акумуляторної батареї підвищена до 17А – більш ніж у 1.7 рази вища, ніж у попередника.

Двигун BF50 вдосконалений за допомогою технології програмованого запалювання Honda PGM-IG, що оптимізує кут випередження запалювання й забезпечує більшу швидкість, комфорт й екологічність.

BF50 - компактний, але потужний. Програмована система запалювання PGM-IG дозволяє двигуну долати високі навантаження: забезпечує більшу потужність і відсутність детонації. Хоч який човен ви використовували б – алюмінієвий, склопластиковий чи надувний, одержите максимальну потужність, варто тільки додати газу!


Особливості:

 • Система ECO-mo сприяє зниженню споживання палива
 • Інтерфейсний роз'єм для приєднання до підвісного мотора різноманітних приладів зчитування даних, сумісних з NMEA2000
 • Програмований інжектор палива PGM-FI забезпечує миттєве збільшення потужності і крутного моменту
 • Система BLAST істотно поліпшує ходові властивості човна під час розгону
Швидке замовлення

Човновий двигун Honda BF 30 DK2 SRTU - 4-тактний шестиклапанний двигун з електричним стартом і дистанційним керуванням. Мотор Honda BF30 SRTU розроблений із застосуванням найсучасніших та передових технологій. Встановивши на свій човен цей мотор, ви зможете сміливо вирушати в найдовшу подорож. Управління двигуном не складно, і це завдяки подовженому румпелю. Під час руху навіть на найменшому ходу ви не почуєте запаху та диму від згорілого палива. Мотор повністю відповідає всім екологічним нормам та практично не забруднює навколишнє середовище. Крім цього під час своєї роботи двигун не створює небагато шуму, а вся вібрація, що виникає, повністю погашається. Саме тому цей мотор найкраще підходить для проведення романтичних прогулянок водою. Мотор оснащений тримом із пневмоциліндром, сучасною електронною системою запалювання PGM IG (Electronic Ignition Timing Control), індикаторами перегріву та тиску масла, обмежувачем оборотів та аварійним вимикачем, генератором на 10А. Паливну суміш готує три вдосконалені карбюратори з системою Auto Start Enrichment, що зробило реакцію на зміну обертів, запуск і прогрів двигуна легким і швидким. Екологічність двигунів HONDA відповідає всім світовим стандартам. Висока кваліфікація конструкторів та інженерів HONDA забезпечило збільшення експлуатаційного ресурсу човновим моторам у 5 разів, що у свою чергу додало впевненості та безпечного безаварійного плавання на моторних суднах.

Система електронного запалення PGM-IG оптимізує кут випередження запалення будь-яких оборотах. Електрична система пуску гарантує швидкий та легкий запуск у будь-яких умовах. Двигун обладнаний високоміцною рамою та гасниками коливань. Подовжений румпель підвищує легкість керування. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищення допустимих оборотів, падіння тиску олії.

BF30 розроблено з використанням новітніх технологій. Об'єм двигуна збільшений на 10%, що дає більше потужності і дозволяє досягти високого моменту, що крутить, на всіх оборотах. Система електронного запалення PGM-IG оптимізує кут випередження запалення на будь-яких обертах, що підвищує загальні характеристики двигуна. Автоматична система пуску регулює співвідношення повітря/паливо, гарантуючи швидкий та легкий запуск у будь-яких умовах.

Цей двигун оснащений високоміцною рамою та гасниками коливань із подвійною щільністю. Подовжений румпель гарантує легкість керування. Система посилення нахилу двигуна дозволить вам отримати від вашого човна все, на що він здатний.

Особливості:

 • Найлегший двигун у своєму класі (BF30)
 • Система дистанційного керування та подовжений румпель забезпечують високу комфортність користування
 • Система автоматичного пуску без необхідності керування заслінкою
 • Індикатор тиску олії
 • Індикатор перегріву/перевищення допустимих оборотів
 • Проста система регулювання клапанів без використання регулювальних шайб, що гарантує низьку вартість технічного обслуговування
 • Збільшений об'єм двигуна забезпечує високу потужність і крутний момент
 • Трициліндрова конфігурація забезпечує малу вагу та плавний хід
 • Програмоване електронне запалення забезпечує точність управління та високу економічність
 • Версія з газовим підсилювачем нахилу двигуна або підйомом та нахилом з електричним приводом
 • Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна

Комплектація двигуна (командер, прилад трим., прилад тахометр, проводка підключення, бак 25 л, шланг-груша з конекторами, набір кріплення мотора, гвинт, рульова тяга)

Швидке замовлення

Модель BF20 SHSU ідеально підходить для більшості човнів, вітрильників, суден з алюмінієвим корпусом і надувних човнів. Влаштуйте чудовий відпочинок для всієї родини! Honda BF 20 DK2 SHSU – 20-сильний чотиритактний підвісний мотор для човна з електричною системою старту. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищенням допустимих оборотів, падінням тиску олії. Як опція можливе оснащення електричною системою підйому дейдвуду.

Багатофункціональність
Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути оснащені рядом передових пристроїв, таких як довжина румпель або система дистанційного керування, електричний стартер і автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу, і більш продуктивним гвинтом. Більш того, BF20 є найлегшим переносним чотиритактним двигуном у своєму класі.

Покращена динаміка
Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива Honda застосовує у моделі BF20 свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.


Особливості:
- Легке управління газом та рулення
- Індикатор тиску олії
- Сигналізація перегріву / перевищення допустимих оборотів / падіння тиску олії
- Управління румпелем
- Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна
- Цифрове запалювання забезпечує максимальну потужність
- Як опція доступна більш продуктивний гвинт
- Ручний або електронний стартер з автоматичною повітряною заслінкою та індукційною котушкою
- Важіль перемикання передач розташований на передній стороні кожуха, що забезпечує легкість керування
- Система "коливающийся маятник" для усунення вібрацій

Швидке замовлення

Honda BF 20 DK2 SHU - самий популярний підвісний мотор у сегменті 20 л.с.! Ідеально підходить для більшості прогулянкових човнів, вітрильників, катамаранів, кораблів з алюмінієвим корпусом та надувних човнів. Honda BF 20 DK2 SHU – 20-сильний чотиритактний підвісний човновий двигун з електричною системою старту. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищенням допустимих оборотів, падінням тиску олії. Як опція можливе оснащення електричною системою підйому дейдвуду.

Мотор як опція електричного нахилу двигуна - ідеальний пристрій для підйому двигуна, а також для пересування по мілководді. Аж до середніх оборотів можна використовувати цю функцію регулювання руху судна більш високих швидкостях.

Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива Honda застосовує свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.
Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути обладнані деякими передовими пристроями, такими як подовжений румпель або система дистанційного керування, електричний стартер та автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу та продуктивнішим гвинтом. Більше того, Honda BF20 – це найлегший переносний чотиритактний двигун у своєму класі.


Особливості:

 • Зусилля у правильному напрямку. Будучи найлегшими у своєму класі, всі човнові мотори випускаються у версії Power Thrust ("Могутнє зусилля") - версії, яка підтримує момент, що крутить, при низьких обертах за допомогою спеціально сконструйованих лопатей гвинта і високого ККД коробки передач.
 • Багатофункціональність. Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути оснащені рядом передових пристроїв, таких як подовжений румпель, електричний стартер та автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу більш продуктивним гвинтом. Більш того, човновий мотор Honda BF20 SHU є найпотужнішим переносним чотиритактним двигуном у своєму класі.
 • Найкраща акселерація. Досконала новий човновий мотор привносять істотну новизну в сімейство човнових моторів середньої потужності. Човновий мотор Honda BF20 є ідеальними для більшості човнів, вітрильних шлюпок, алюмінієвих катерів і надувних суден невеликих розмірів. Забирайте сім'ю та летіть із бризками!
 • Легке та гнучке управління. Підвісний човновий двигун Хонда BF-20 SHU є єдиним двигуном у своєму класі, оснащений електричним нахилом двигуна як опцією - ідеальним пристосуванням для підйому двигуна, а також для руху по мілководді. Аж до середніх оборотів Ви можете використовувати цю функцію для регулювання руху судна на високих швидкостях. Підвищений ККД. Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива компанія Хонда застосовує у моделі човнового мотора Honda BF20 свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.
Швидке замовлення

Honda BF15DK2 SHSU – 15-сильний чотиритактний підвісний човновий мотор з електричною системою старту. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищення допустимих оборотів, падіння тиску олії. Як опція можливе оснащення електричною системою підйому дейдвуду.

Мотор як опцію електричного нахил двигуна – ідеальний пристрій для підйому двигуна, а також для пересування по мілководдю. Аж до середніх обертів ви можете використовувати цю функцію для регулювання руху судна на вищих швидкостях.

Для забезпечення плавного прискорення й підвищення ефективності використання палива Honda застосовує свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалювання з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалювання на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю над тиском мастила, температурою системи охолодження й обертами двигуна.
Крім маятникової системи, яка забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути обладнані деякими передовими пристроями, такими як подовжений румпель або система дистанційного керування, електричний стартер і автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу, і продуктивнішим гвинтом. Ба більше, Honda BF15 – це найлегший переносний чотиритактний двигун у своєму класі!


Галузь застосування:

 • Honda BF15 призначена для більшості човнів, вітрильних шлюпок, алюмінієвих катерів та надувних суден.


Особливості:

 • Індикатор тиску оливи
 • Сигналізація перегріву / перевищення припустимих обертів / падіння тиску оливи
 • Версії з дистанційним керуванням або румпелем
 • Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна
 • Цифрове запалювання забезпечує максимальну потужність
 • Як опція доступний продуктивніший гвинт
 • Ручний або електронний стартер з автоматичною повітряною заслінкою й індукційною котушкою
 • Важіль перемикання передач розташований на передній стороні кожуха, що забезпечує легкість керування
 • Система "хиткий маятник" для усунення вібрацій
 • Легке керування газом і кермування
Швидке замовлення

Honda BF 15SHU - це підвісний човновий двигун, який є інноваційною розробкою відомого японського виробника. Дана модель має середню потужність і відмінно підійде для переважної більшості човнів, а також вітрильників з алюмінієвим або надувним корпусом.
Модель Honda BF 15 SHU забезпечена підсилювачем нахилу двигуна, який є ідеальним інструментом для підйому двигуна, і також приносить відчутну користь при русі по мілководді.
 
Для забезпечення плавного прискорення та підвищення ефективності використання палива Honda застосовує свою перевірену технологію PGM-IG – систему запалення з мікропроцесорним керуванням, яка оптимізує кут випередження запалення на будь-якій швидкості. Ви також можете покластися на електронну систему контролю за тиском мастила, температурою системи охолодження та обертами двигуна.
Крім маятникової системи, що забезпечує відсутність вібрацій, ці двигуни можуть бути обладнані деякими передовими пристроями, такими як подовжений румпель або система дистанційного керування, електричний стартер та автоматична повітряна заслінка, індукційна котушка, газова або електрична система посилення нахилу та продуктивнішим гвинтом. Більше того, Honda BF15 – це найлегший переносний чотиритактний двигун у своєму класі!


Переваги човнового двигуна Honda BF 15:

-Спеціальний важіль для перемикання передач розташовується спереду двигуна, що значно полегшує маневрування.
-Особлива конструкція регуляторів дроселя та кермового керування, яка не потребує застосування додаткових інструментів.
-Індикатор поточного тиску олії.
-Вбудовані системи звукового попередження про перегрівання двигуна або перевищення граничного числа обертів.
-Сучасна цифрова система запалювання, що забезпечує оптимальну потужність двигуна.
-Підтримка фірмової технології Power Thrust.
-Повна відповідність усім вимогам стандартів CARB 2008 та ЕРА 2006.
-Монтажна система «Маятникове рух», яка практично виключає ймовірність появи вібрації під час роботи човнового двигуна.
-Наявність модифікації з румпельним керуванням.


Особливості човнового двигуна Honda BF 15:

-Значно покращений ККД. Маючи більш м'яке прискорення та оптимальні показники витрати паливної суміші човновий двигун Honda BF 15 SHU використовує давно випробувану технологію цифрового запалювання. Управління запалюванням здійснює мікропроцесор, завдяки чому синхронізація запалення залишається незмінно точною навіть на найвищих швидкостях. А фірмова електронна система безпеки зробить вашу водну подорож максимально комфортною та безпечною.
-Могутнє посилення. Залишаючись найлегшим у своєму класі, човновий мотор Honda BF 15 SHU має дійсно потужне посилення, яке дозволяє використовувати момент, що крутить, максимально ефективно навіть на низьких оборотах.
-Оптимальна акселерація. Поява цього човнового двигуна принесло із собою не лише чергове розширення модельного ряду відомого японського виробника, а й суттєве оновлення всього ринку сучасних двигунів човнів середньої потужності. Саме човновий мотор Honda BF 15 SHU тепер прийнято вважати ідеальним варіантом для більшості малих прогулянкових суден, вітрильних шлюпок, алюмінієвих катерів і компактних надувних човнів.
-Легкість управління. Honda BF 15 SHU – це єдиний у своєму класі човновий двигун, який спочатку комплектується пристроєм повної та часткової гідравлічної відкидки. Саме ця функціональна особливість робить цю модель ідеальним пристроєм для легкого відхилення та руху по дрібній воді. Мало хто знає, що на малих оборотах двигуна цю функцію можна використовувати як триметр для підвищення плавності ходу вашого судна на високих швидкостях.

Швидке замовлення

Honda BF 10 DK2 SHU – чотиритактний підвісний човновий мотор. Вологозахищена електронна система запалювання забезпечує оптимальне згоряння палива. Унікальна маятникова система гасіння коливань суттєво знижує рівень вібрації. Мотор обладнаний сигналізацією перегріву, перевищення допустимих оборотів, падіння тиску олії. У стандартній комплектації оснащений генератором.

Найлегший і найшвидший! У світі немає жодного 10-сильного чотиритактного двигуна, який міг би наблизитися до моделі BF10 за потужністю та продуктивністю. Він дає сильне прискорення на будь-яких оборотах і мінімально можливу швидкість холостого ходу, коли ви ловите блешню. Обидва мотори забезпечують оптимальне згоряння палива завдяки вологозахищеній електронній системі запалювання.


Особливості:

 • Велика та ергономічна рукоятка для транспортування
 • Мала глибина занурення
 • Легке управління газом та рулення
 • Індикатор тиску олії
 • Сигналізація перегріву / перевищення допустимих оборотів / падіння тиску олії
 • Отвір для промивання сорочки охолодження прісною водою дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна
 • Пуск однією рукою
 • Рукоятка для транспортування
 • Електронне запалювання забезпечує оптимальну потужність
 • Як опція доступний більш продуктивний гвинт
 • Ручний або електричний стартер з автоматичною повітряною заслінкою та індукційною котушкою
 • Система "коливаючийся маятник" для усунення вібрацій
Швидке замовлення

Honda BF 6 AH SHU (з генератором) - одноциліндровий чотиритактний двигун з рідинним охолодженням та ручним запуском. Має всі традиційні переваги чотиритактних моторів: система мастила (немає необхідності додавати масло в бензин), чистіший вихлоп, низькі шум і вібрація, високі надійність, економічність і ресурс. Ця модель двигуна має генератор струму потужністю 6А.

Чотирьохтактний двигун Honda BF6AH SHU виготовлений із застосуванням усіх сучасних технологій та сміливих інженерних рішень. Тихий, надійний та готовий до веселощів. Все, що ви хочете у переносному підвісному моторі. Легкий старт. Паливо економічне. Низький рівень вібрації. Хонда все подумала. Від зручних ручок для перенесення до вимикача в один дотик до найдовшого у своєму класі часу роботи – це мотор, який перевизначає, яким має бути портативний мотор.

Honda BF6 має одноциліндровий двигун об'ємом 127 см3 зі спеціальною системою попередження про низький рівень масла, автоматично знижує кількість обертів до 2300 об/хв.
Ця модель оснащена 1.5-літровим внутрішнім паливним баком, що забезпечує понад 40 хвилин безперервної роботи. За необхідності здійснення тривалих поїздок без дозаправки є можливість підключення зовнішнього паливного бака.

Honda BF 6 AH SHU поставляється із встановленим генератором змінного струму та зарядної системи для живлення споживачів в електронних пристроях на борту потужністю 6 А при 12 вольтах.
HONDA BF6 – портативний чотиритактний двигун для човна.

Старт човнового двигуна - тільки ручний, але процес дуже легкий, "Легкий старт" завдяки технології "Automatic Decompression". При переведенні перемикача в положення Start автоматично виставляються вищі початкові обороти, а також відкривається випускний клапан, щоб зняти опір запуску. На практиці це дійсно працює, великої різниці між запуском холодного та гарячого двигуна не вдалося помітити процес відбувається без зауважень. Модель оснащена 1,5-літровим вбудованим баком, цей запас палива забезпечить роботу двигуна до 50 - 60 хвилин.

Новий двигун Honda BF6 легко запускати, легко зупиняти та переносити. Новий чотиритактний двигун Honda BF 6 AH є одним із найкращих у своєму класі. Він має компактний розмір, легко переносити та транспортувати.

Новий механізм полегшення запуску допомагає легко заводити двигун Honda BF-6, незалежно від температури двигуна і не докладаючи для цього особливих труднощів. Механізм декомпресії не дозволяє повністю закрити випускний клапан під час запуску, що полегшує легкий пуск двигуна.
Нова кнопка зупинки з чекою безпеки дозволяє швидко та зручно зупиняти двигун без можливості повторного запуску двигуна. Тепер це робиться одним дотиком і не потрібно утримувати кнопку до повної зупинки двигуна.
У моторному човні Honda BF6 використовуються нові удосконалені гумові опори двигуна, які зменшують вібрацію та шум двигуна у всіх діапазонах обертів.

Швидке замовлення

Чотирьохтактний двигун Honda BF 6 AH SHNU виготовлений із застосуванням усіх сучасних технологій та сміливих інженерних рішень. Тихий, надійний і готовий до веселощів. Все, що ви хочете в переносному підвісному моторі. Легкий старт. Паливо економічне. Тихий низький рівень вібрації. Хонда подумала про все. Від зручних ручок для перенесення до вимикача в один дотик до найдовшого у своєму класі часу роботи - це мотор, який перевизначає, яким має бути портативний мотор.

Honda BF6 має одноциліндровий двигун об'ємом 127 см3 зі спеціальною системою попередження про низький рівень масла, яка автоматично знижує кількість обертів до 2300 об/хв.
Ця модель оснащена 1.5-літровим внутрішнім паливним баком, який забезпечує понад 40 хвилин безперервної роботи. За необхідності здійснення тривалих поїздок без дозаправки є можливість підключення зовнішнього паливного бака.

Honda BF6 поставляється із встановленим генератором змінного струму та можливістю опціональної установки зарядної системи для живлення споживачів в електронних пристроях на борту потужністю 6 А при 12 вольтах.
HONDA BF6 – портативний чотиритактний двигун для човна.

Старт човнового двигуна - тільки ручний, але сам процес дуже легкий, "Легкий старт" завдяки технології "Automatic Decompression". При переведенні перемикача в положення Start автоматично виставляються вищі початкові обороти, а також відкривається випускний клапан, щоб зняти опір запуску. На практиці це дійсно працює, великої різниці між запуском холодного та гарячого двигуна помітити не вдалося – процес відбувається без зауважень. Модель оснащена 1,5-літровим вбудованим паливним баком, цей запас пального забезпечить роботу двигуна до 50 – 60 хвилин. 

Новий двигун Honda BF6 легко запускати, легко зупиняти та легко переносити. Новий чотиритактний двигун Honda BF 6 AH є одним із найкращих у своєму класі. Він має компактний розмір, його легко переносити та транспортувати.

Новий механізм полегшення запуску допомагає легко заводити двигун Honda BF-6, незалежно від температури двигуна і не докладаючи для цього особливих зусиль. Механізм декомпресії не дає повністю закрити випускний клапан під час запуску, що полегшує легкий пуск двигуна.
Нова кнопка зупинки з чекою безпеки дозволяє швидко і зручно зупиняти двигун без можливості повторного запуску двигуна. Тепер це робиться одним дотиком і не потрібно утримувати кнопку до повної зупинки двигуна.
У човновому моторі Honda BF6 використовуються нові удосконалені гумові опори двигуна, які зменшують вібрацію та шум двигуна у всіх діапазонах обертів.

Швидке замовлення

Honda BF 2.3 DH SCHU - дуже легкий чотиритактний підвісний мотор з оригінальним дизайном. Управління газом та перемикання передач знаходиться на одній рукоятці, що дає можливість управляти човном однією рукою. Навіть такий малорозмірний двигун оснащений нейтральною передачею, що дозволяє зупиняти човен не глушачи двигун. Задній хід забезпечується розворотом двигуна на 360°.

Якщо Ви шукаєте компактний двигун для невеликого надувного човна, або човна з алюмінію, і в першу чергу вас цікавлять такі якості ПЛМ (підвісного човнового мотора) як: економічність, максимально низький рівень шуму, мінімальна вібрація, великий експлуатаційний ресурс, то ми рекомендуємо звернути Вашу увагу на єдиний чотиритактний двигун, що серійно випускається у світі, потужністю 2.3 кінські сили, з об'ємом 57 кубічних сантиметрів, у якого є можливістю перемикання передач і управління заслінкою двигуна, безпосередньо на румпелі мотора. Це дає можливість управляти двигуном однією рукою, не відволікаючись на перемикання передач перемикачем, як правило у інших виробників, встановленим на корпусі мотора.

Двигун для човна Honda BF 2.3 DH обладнаний примусовим повітряним охолодженням силової частини. Таке технічне рішення дуже спрощує конструкцію мотора - виключено водяну помпу, яка потребує періодичної ревізії та регламентної заміни, відсутня термостат та система каналів охолодження, які також вимагають обслуговування та уваги. Відсутні можливі проблеми із засміченням водозабірних каналів, що дозволяє без проблем пересуватися сильно зарослими водоймами без ризику перегріти двигун.

Особливості:

 • Ручка керування газом та перемикання передач розташовані на одній рукоятці, що дозволяє здійснювати керування однією рукою.
 • Можливість повороту двигуна на 360 ° для забезпечення високої маневровості.
 • Мала глибина занурення.
 • Дизайн ручки керування газом гарантує точність керування.
 • Легкий та компактний. Легкість транспортування.
 • Автоматична муфта зчеплення для плавного прискорення.
 • Повітряне охолодження: мала вага та простота обслуговування.
 • Вбудований паливний бак місткістю 1 л.
 • Глушник на впуску забезпечує низький рівень шуму.
 • Велика ергономічна ручка для транспортування.
 • Система екстреного аварійного вимкнення.
Швидке замовлення

Човнові мотори Tohatsu MFS3.5С S - це чотиритактні мотори потужністю 3,5 л.с., попри свою малу потужність та достатньо великий робочий об'єм, який складає 85,5 кубічних сантиметрів, ці мотори оснащуються системою рідкого охолодження. Силовий агрегат повернутий на 15 градусів по відношенню до продольної вісі сіметрії. Мотори потужністю 3,5 л.с. повністю відповідаюсть навіть самим вимогливим вимогам для малих човнів. Вони дуже легко керуються румпелем, а можливість поворота на 360 градусів спрощує експлуатацію.

Човневий мотор Tohatsu MFS3.5С S – одноциліндровий, укомплектований унікальною системою рідкісного охолодження, яка забеспечить двигуну необхідний температурний режим, що значно збільшить термін експлуатації. Завдяки використанню високоякісних материалів цей відмінний мотор Tohatsu MFS3.5B S дозволить в повній мірі роскрити свої переваги.

Швидке замовлення

Човнові мотори Tohatsu M18E2 S розраховані для будь-яких застосувань та поєднують в собі найкращий вибір зручності, надійності та компактності. Система запалення CDI прискорює запуск, дає рівну роботу та економію палива. Корпус водяного наноса із нержавіючої сталі, захист від ненавмисного старту, термостатично керована система охолодження, мілководний привід – роблять підвісний Tohatsu M18 одним із самих популярних в своєму класі.
Двигун Tohatsu M18E2 S надійно захищен рідинною системою охолодження, яка оберігає двигун від можливого перегріву, тим самим, збільшуя його термін роботи. Карбюраторна система подачі палива забезпечує економічність та безперебійну роботу двигуна. Завдяки використанню сучасних технологій цей відмінний мотор Tohatsu M18E2 S подарить вам комфортний відпочинок. Відмінною перевагою даного мотора є маневреність та швидкий хід, завдяки особливій конструкції гребного гвинта, кріме того, двигун може розвертатися на 360 гр., забеспечуя зручність керування (румпельная система керування).

Швидке замовлення

Двигун потужністю 5 кінських сил відрізняється простотою використання і великим терміном експлуатації. Він незамінний для організації відпочинку на воді! Фірма Tohatsu при виготовленні своєї продукції використовує сучасні технічні рішення, тобто цей відмінний мотор Tohatsu M5BD S здатний подарувати вам комфортний відпочинок. Надійність двигуна одна з важливих якостей — човновий мотор Tohatsu M5BD S відрізняється довговічністю — водяна система охолодження не припустить перегрівання двигуна, що, поза сумнівом, у багато разів збільшує термін експлуатації цього мотора. Нога двигуна — стандартна, розмір — 381 мм. Цей двигун відмінний вибір для установки на малі човни. Однією з властивостей цього човнового мотора Tohatsu M5BD S є маневреність, крім того, при використанні цього мотора варто звернути увагу на швидкий хід.

Швидке замовлення

Подвесные лодочные моторы Parsun сегодня используются повсеместно, на всех типах лодок и катеров, благодаря отличному соотношению высокого качества и доступной цены.

Ярким примером такой комбинации является компактный и легкий 4х тактный лодочный мотор Parsun F5BMS, рекомендованный для использования на маломерных судах с высотой транца 381 мм.

На практике мотор F5BMS показал себя как мощный, производительный, очень тихий и экологический.

В числе особенностей подвесного мотора Parsun F 5 BMS: система движения по мелководью, очень низкий уровень шума, выведение выхлопа через винт, а также электронная система зажигания, облегчающая запуск.

Удобство управления обеспечивает трехступенчатая трансмиссия – передняя, задняя и нейтраль, которые переключаются очень легко.

Маневренность подвесного мотора Parsun обеспечивается наклоном с фиксированными положениями, а также режимом передвижения по мелководью, поворотной ручкой газа.

При мощности в 5 лошадиных сил, мотор весит всего 23 килограмма, так что проблем с транспортировкой и установкой на лодку у вас не должно возникнуть. К тому же, мотор отличается компактными размерами, что снимает проблему хранения в межсезонье. Не менее важной особенностью является и экономное потребление топлива – всего 1.5 литра в час.

Мотор для лодки Parsun F5BMS безопасен в эксплуатации, что обеспечивается системой водяного охлаждения с термостатом, поддерживающим постоянную температуру двигателя, а также аварийным шнуром отключения.

С мотором Parsun F5BMS вы сможете маневрировать с максимально плавным ходом, благодаря системе снижения вибраций.

Модель Parsun F 5 BMS является копией мотора Yamaha F5 старой версии, которая выпускалась до 2009 г. Парсун — это китайский бренд, который побеждает стереотипы о китайской технике. Конечно, технологии у него могут быть не такими передовыми и современными, но выигрывает у известных брендов в отношении стоимости. Это мотор, который будет надежно и долго служить вам.

Швидке замовлення

Лодочный двигатель Parsun Т15BMS является одним из трех 15-сильных двухтактных моделей производителя. И в то время, как Т15 Pro и ТЕ15 не отличаются между собой, модель Parsun T15 BMS — это совершенно другой двигатель.

Модель стала аналогом двигателя Yamaha T15, который является одним из самых популярных и востребованных. Но в то время как Yamaha Т15 является дорогостоящей японской техникой, Parsun T 15 BMS — китайский лодочный двигатель. Но не спешите списывать его со счетов. Конечно, Parsun использует технологии куда проще, и он не будет таким же, как «японец». Но он является очень достойной и качественной копией, которая стоит на порядок дешевле.Parsun Т15ВMS имеет свою армию поклонников, ведь служит он долго, надежно и неприхотливо.

Вес модели составляет 36 кг. На капоте вы найдете скрытую эргономичную ручку. Это означает, что вам будет очень легко устанавливать, поднимать мотор даже без посторонней помощи.

15-сильный двигатель Парсун потребляет бензин АИ95 и даже АИ92. Для топлива предусмотрен внешний топливный бак аж на 24 литра.

Parsun T15BMS имеет 3 передачи: вперед, нейтраль, назад. В качестве системы зажигания установлена CDI, которая обеспечивает более плавный и быстрый запуск двигателя.

Швидке замовлення

Parsun T13.5 BMS PRO DC разработан и выпущен специально для украинского рынка. Этот мотор может быть установлен на всех плавсредствах, производитель которых разрешает установку моторов максимальной мощности 15л.с.

 

Преимущества:

 • Не является обязательным для регистрации в Украине
 • Надёжность, подтверждённая официальной гарантией на 36 месяцев
 • Цена значительно ниже за цену аналогов от ведущих мировых брендов
 • Более экономичный расход топлива
 • Плавная, стабильная работа с невысоким уровнем шума и вибрации
 • Самые современные конструктивные решения для лёгкого пуска и уверенного управления в разных условиях
 • Выводит на глиссер лодки среднего размера на 3-4 человека с грузом

Подходит для ПВХ лодок длиной 4-6 м, алюминиевых, пластиковых.

Особенности:

 • Электронная система зажигания CDI
 • Новая система охлаждения
 • Генератор (12V, 6A)
 • Усовершенствованная система подачи топлива
 • Лабиринтная система выпуска отработанных газов
 • Петлевая продувка цилиндров
 • Система защиты от пуска с включённой передачей
 • Виброизоляция
 • Корпус
Швидке замовлення

Parsun T5.8 BMS – одноцилиндровый мотор средней мощности (5.8 лошадиных сил), предназначенный для использования в небольших лодках. Для мотора характерна легкость управления, что делает его универсальным. Двигатель можно устанавливать на надувных лодках, катерах, использовать как запасной мотор.

Мотор привлекает пользователей небольшими размерами, простотой эксплуатацией, безопасностью, доступностью технического обслуживания, надежностью и низким уровнем шума.

Лодочный мотор Parsun T 5.8 BMS отличается прекрасными техническими характеристиками: рабочий объем 102 кубических сантиметра, количество оборотов в минуту составляет 4500-5500, диаметр поршня 55 мм, рабочий ход – 43 мм. При этом емкость топливного бака 2.7 литра, что очень важно для небольших лодок, где нет места для внешнего бака. Двигатель работает на бензине с октановым числом 95.

Высота транца составляет 381 мм, передаточное отношение равняется 2.08, (то есть 27 на 13). В моторе установлен стандартный винт: 3 x 7.8" x 8".

Управление двигателем производится с помощью румпеля, доступны три передачи: задняя, нейтраль и передняя.

Важной особенностью мотора является возможность фиксации в наклонном положении и наличие аварийного шнура, отключающего мотор при аварии. В моторе предусмотрена ручка газа, обеспечивающая безопасность и маневренность..

Двигатель имеет коннектор для возможности подключения внешнего топливного бака и выхлоп отработанных газов через ступицу винта, в отличии от модели Parsun TC 5.8 BMS. Этот мотор укомплектован двумя топливными баками, интегрированным с емкостью 2,7 литра и внешним, емкостью 9 литров с грушей подкачки и коннектором для подключения.

Комплектация:

 • лодочный мотор Parsun T5.8 BMS
 • 9л бак
 • запасная свеча
 • чека безопасности
 • поплавок чеки безопасности
 • отвертка +-
 • свечной ключ
 • запасная шворка
 • запасной шплинт гайки гребного винта
 • запасное уплотняющее кольцо сливной пробки
 • инструкция по эксплуатации
 • сервисная книжка
Швидке замовлення

Замечательное приобретение для владельца надувной лодки, легкий, неприхотливый мотор Т3.6 - хит продаж торговой марки Parsun. Это небольшой маломощный 2-тактный двигатель, который идеально подойдет для самых небольших моторных лодок или для самых больших гребных. Вес мотора составляет всего 14,5 кг. Длина дейдвуда рассчитана на транцы стандартной высоты 381, о чем говорит буква «S». Есть аналог с удлиненной ногой ТС 3.6BML. Мотор оборудован микропроцессорной электронной системой зажигания, имеет простую и поэтому надежную конструкцию, встроенный топливный бак 1.8 л, нейтральную скорость и малый расход. Гарантия три года при условии соблюдения режима обкатки и обслуживания, рекомендованный бензин 92.

2-тактный лодочный двигатель Parsun ТС 3,6 BMS является обновленной версией модели T3.6BMS. В качестве обновления была выбрана система защиты трансмиссии и зажигание. Винт TС 3.6 теперь фиксируется на валу с помощью шпонки. Также улучшено зажигание — микропроцессорной системой CDI. В остальном функционал и характеристики мотора остались прежними.

Модель лодочного мотора Парсун ТС3.6 БМС является копией Tohatsu M3.5. Но в то время, как Тоhatsu производится в Японии, Парсун выпускает свой двигатель на мощностях Китая. Но не стоит причислять этот моторчик к подделкам. Это тот «китай», за который можно поручиться. Не будем лукавить и говорить, что он лучше своего брата японца, но Parsun TC3,6 BMS — это очень достойный и качественный мотор за свои деньги.

В отличие от Т2,6 у этой модели уже появилась нейтральная передача. Движение назад осуществляется путем поворота мотора на 180o.

В качестве топлива может быть использован как 95, так и 92 бензин. Заливается он во встроенный бак на 1,5 литра, чего вполне хватает для такого малыша, как Parsun TC 3,6, который, к тому же, отличается особо экономичным потреблением горючего.

В лодочном двигателе используется стандартная водяная система охлаждения, так что перегрев ему не страшен.

Швидке замовлення

DF 6 AS —  четырехтактный лодочный двигатель, отличающийся небольшим весом (23.5 кг), компактностью и высокой надежностью. Модель мощностью 6 л.с. представляет обновленную в 2016 году серию одноцилиндровых двигателей Suzuki. Разработанный с учетом инновационных технологических решений, лодочный мотор сочетает высокую экономичность и экологические характеристики с портативными габаритами, обладает самым объемным цилиндром в своем классе (138 куб.см), бесконтактной системой конденсаторного зажигания и автоматическим ограничителем оборотов. Предназначен для установки на маломерные суда с транцем S= 381 мм оснащен стационарно внутренним топливным баком на 1.5 л, конструкцией также предусмотрено подключение дополнительного бензобака.

Особенности DF 6 AS

 • Компактность и малый вес в сравнении с конкурентными моделями.
 • Интегрированный масляный фильтр не требует периодической замены и минимизирует риск поломки мотора из-за использования масла низкого качества.
 • Высокий крутящий момент на средних и низких оборотах обеспечивает быстрый выход судна на глиссирование.
 • Дополнительный амортизатор в стыке румпеля с мотором гасит распространение вибрации, делая судовождение максимально комфортным. Второй амортизатор установлен в месте крепления румпеля с поворотным механизмом.
 • В поддоне предусмотрены уступ и интегрированная ручка, что позволяет держать мотор двумя руками.
 • Металлические детали покрыты особым антикоррозийным покрытием, наносимым на алюминиевый сплав.
 • Благодаря смещению на 4 мм осевой линии коленвала и использованию новейших коромысел для впускного и выпускного клапана, двигатель производит значительно меньше шума, чем аналогичные модели.
 • Новейшая система подъема двигателя позволяет фиксировать в разных положениях дейдвуд, облегчая движение по мелководью.
 • DF 6 AS можно перевозить в любом положении, в том числе на заднем сидении автомобиля, не опасаясь протечки горюче-смазочных материалов.

DF 6 AS разработан с учетом требований современных судоводителей. Он максимально прост в управлении и сервисе, не требует специальных навыков при обслуживании, удобен в переноске и хранении.

Швидке замовлення

Лодочный мотор Hidea (Хайди) HD 3 FHS мощностью 3 л.с. – компактная модель известная своей надёжностью и «живучестью».

Редуктор двухтактного «Хайди»  имеет обтекаемую форму, которая сокращает сопротивление водного потока (это значительно повышает КПД и снижает расход топливной смеси). Под капотом – один цилиндр и 61 кубических сантиметров «мотомышц», чего вполне хватает, чтобы развить приличную скорость. Мотор, несмотря на скромные размеры, сильный, легко накручивает максимальные 3800-5000 оборотов в минуту, быстро откликается, газует и тормозит, работает стабильно при любом режиме. Заявленной мощности будет вполне достаточно для совершения переходов по воде командой из двух человек.

Топливная система – карбюраторная. Охлаждение за счёт забираемой проточной воды – перегрев исключён. Система регулировки наклона мотора позволяет развернуть «Хайди» 3 практически под любым углом, что позволяет реализовать так называемое подруливание и маневрировать на мелководье. Все «внутренности» изготовлены из сплавов повышенной прочности – это обеспечивает высокий моторесурс и повышенную износостойкость.

Ручной запуск, классическое румпельное управление. Система зажигания CDI – стандарт безопасности, гарантия безаварийной работы мотора на высоких оборотах в течение длительного времени.

Объём встроенного топливного бака – 1,4 литра. Расход топлива на полном ходу – 1,4-2 л/ч. Дозаправку можно осуществить на воде.

Швидке замовлення

Лодочный мотор Parsun T 2.6CBMS стал одним из самых популярных и продаваемых моторов в линейке Парсун, он прекрасно подойдет для небольшой лодки, каноэ и небольшого катамарана. Мотор имеет самый простой дизайн и конструкцию, построен на базе мотора T2CBMS, удобный и легкий при транспортировке, весит всего 9.8 кг.

В прошлом производитель выпускал модель Parsun T2.6BMS. Сейчас выпускается только модель с буквой «С» в названии и ее отличие в том, что у нее улучшенный дизайн ручки дросселя, облегчающий управление двигателем. Также это дает возможность фиксировать обороты на полной скорости.

Лодочный мотор предназначен для эксплуатации как в пресной, так и морской воде. Parsun T 2.6CBMS  относится к недорогим и самым доступным по цене моторам класса эконом, имеет прекрасную управляемость, разворот на 360 градусов, встроенный топливный бак 1.2 л позволяет достичь непрерывной автономной работы двигателя до двух часов (на среднем ходу), страховочный  талреп, возможность передвижения по мелководью, рукоятка газа на румпеле и другие потребительские преимущества, присущие всем подвесным 2-х тактным лодочным моторам.

Мотор оборудован микропроцессорной электронной системой зажигания, имеет простую и поэтому надежную конструкцию, Гарантия три года при условии соблюдения режима обкатки и обслуживания, рекомендованный бензин 92. Прекрасное приобретение для рыбака с небольшой лодкой!

У лодочного двигателя Парсун Т 2.6С БМС нет каких-то особых преимуществ. У него стандартная карбюраторная топливная система, ручной запуск, управление на румпеле и водяная система охлаждения. Но прелесть этого мотора в его простоте. Он обладает всеми необходимыми опциями, чтобы достойно справляться со своей задачей и стоить при этом не очень дорого.

Швидке замовлення
Suzuki DF2.5S - самый маленький и самый легкий четырехтактный двигатель Suzuki построенный когда-либо. При весе всего 13.5 кг и рабочем объеме 68 см3, в DF2.5S есть встроенный бак для бензина емкостью 1 литр, которого хватает более чем на час работы на полном ходу. Оснащен электронной системой зажигания CDI, имеет четыре положения уровня наклона дейдвуда, угол поворота мотора составляет 180°. Маленький вес и удобная ручка значительно упрощают транспортировку мотора. DF2.5S благодаря ведущим технологиям Suzuki получил трехзвездочный экологический сертификат от Калифорнийского совета по воздушным ресурсам.
 

Комплектация мотора:

Инструкция по эксплуатации,

трос аварийного запуска,

инструменты, винт,

чека аварийной остановки двигателя.