Вибране
Каталог товарів
Вибране

Видеокамеры, экшн-камеры, GoPro, видеоняни

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Маленький відеореєстратор, великий захист

Компактний відеореєстратор з голосовим управлінням Garmin Dash Cam 67W забезпечує надширокий огляд на 180 градусів та зберігає дані у високій роздільній здатності 1440p HD.

  • Зберігає усі важливі деталі. Записує високочітке відео 1440p HD з ультрашироким кутом огляду на 180 градусів.
  • Деталі мають велике значення. Тому вбудований GPS-приймач покаже час та місце подій.
  • Керуйте відеореєстратором за допомогою голосових команд, не забираючи рук від керма.
  • Використовуйте функцію моніторингу Live View для дистанційного спостереження за машиною.
  • Функція Parking Guard попередить вас про інциденти, що мають відношення до припаркованого автомобіля.
  • Не буває забагато корисної інформації. Попередження для водіїв1 стануть вам у нагоді.

Записуйте свою поїздку

Записуйте свою поїздку з відеореєстратором Garmin Dash Cam 67W

Компактний дизайн

Відеореєстратор Garmin Dash Cam 67W легко поміщається у кишеню завдяки мініатюрним розмірам, він абсолютно не заважає огляду, коли прикріплений до лобового скла. Не дивлячись на компактність, пристрій знімає відео надвисокої якості. Для зручного та непомітного монтажу пропонується два варіанти кабелів живлення з прокладанням у верхньому та нижньому напрямках.

Відеореєстратор Garmin Dash Cam 67W легко поміщається у кишеню

Ультраширокий кут огляду

Вражаюче ширококутне поле огляду на 180 градусів дозволяє бачити ще більше навколишнього простору, включно з перехресним транспортом.

Вражаюче ширококутне поле огляду на 180 градусів дозволяє бачити ще більше навколишнього простору

Високочітке HD відео

Завдяки ультрависокій роздільній здатності HD 1440p, суперширокому об’єктиву на 180 градусів та оптиці Garmin ClarifyTM HDR ви зможете цілодобово записувати чіткі відеоролики важливих подій, незалежно від освітлення. За бажанням можна переглядати відео прямо на РК дисплеї відеорестратора діагоналлю 2”.

Завдяки високій роздільній здатності HD 1440p, ультраширокому об’єктиву на 180 градусів та оптиці Garmin ClarifyTM HDR ви зможете цілодобово записувати чіткі відеоролики важливих подій

Автоматичний запис

При підключенні до автомобільного джерела живлення відеореєстратор безперервно веде запис. Після встановлення та налаштування відеореєстратора вам не доведеться більше про нього турбуватись.

При підключенні до автомобільного джерела живлення відеореєстратор безперервно веде запис

Виявлення інцидентів з використанням GPS-приймача

При виникненні інциденту відеорестратор Dash Cam автоматично зберігає відео. Вбудований GPS-приймач накладає інформацію про місцеположення та час інциденту на відеозапис, щоб за необхідності ви могли пред’явити ці дані у якості доказу.

При виникненні інциденту відеорестратор Dash Cam автоматично зберігає відео

Голосове управління

Не забираючи рук від керма, використовуйте голосові команди для зберігання відео, початку та запису аудіо, фотознімків тощо. Функція доступна для англійської, німецької, французської, іспанської, італійської та шведської мови.

Не забираючи рук від керма, використовуйте голосові команди для зберігання відео, початку та запису аудіо, фотознімків тощо

Онлайн сховище

Збережені відеоролики розміщуються у надійному онлайн сховищі Vault. Доступ до них можливий з використанням додатку Garmin DriveTM на сумісному смартфоні. За наявності активного підключення Wi-Fi® можна обмінюватись відеороликами з іншими користувачами шляхом передачі посилань та пароля.

Збережені відеоролики розміщуються у надійному онлайн сховищі Vault

Плани збереження

Кожен відеоролик зберігається в онлайн сховищі Vault протягом 24 годин з момента завантаження. Компанія Garmin також пропонує розширені плани збереження з платною підпискою. Див. плани збереження.

Кожен відеоролик зберігається в онлайн сховищі Vault протягом 24 годин з момента завантаження

Розширені повідомлення для водіїв

Розширені повідомлення для водіїв у відеореєстраторі Garmin Dash Cam

Попередження про загрозу зіткнення з транспортом попереду

Для підвищення безпеки водіння отримуйте попередження, коли ви знаходитесь надто близько до транспорту попереду1.

Попередження про загрозу зіткнення з транспортом попереду

Попередження про вихід за межі смуги руху

Пристрій попереджає, якщо ви вийшли за межі смуги руху1.

Попередження про вихід за межі смуги руху

Попередження про початок руху

Ця функція попередить вас в тому випадку, коли потік машин, які зупинились перед вами знову почнуть рух1.

Камери дорожнього руху

Відеореєстратор надає попередження про найближчі камери порушень правил дорожнього руху та швидкості. Функція працює не в усіх регіонах. Дізнатись більше можна придбавши підписку на оновлення.

Відеореєстратор надає попередження про найближчі камери порушень правил дорожнього руху та швидкості

Функція TravelapseTM

Поділіться своєю поїздкою з друзями за допомогою функції Travelapse. Вона дозволяє стиснути години поїздки у хвилини найяскравіших моментів, створюючи цікаві відеоролики, якими ви можете поділитися.

Поділіться своєю поїздкою з друзями за допомогою функції Travelapse

Комфорт та спокій

Комфорт та спокій з відеореєстратором Garmin Dash Cam

Функція Live View

Використовуйте додаток Garmin Drive на сумісному смартфоні, щоб отримати дистанційний доступ до камери та спостерігати з будь-якої точки в режимі Live View за припаркованою машиною, коли ви знаходитесь поодаль від неї. Для використання даної функції необхідне активне Wi-Fi підключення та постійне джерело живлення; для деяких автомобілів необхідний кабель постійного живлення (продається окремо).

Використовуйте додаток Garmin Drive на сумісному смартфоні, щоб отримати дистанційний доступ до камери та спостерігати з будь-якої точки в режимі Live View за припаркованою машиною

Функція Parking Guard

Ця функція веде спостереження за активністю навколо вашого припаркованого автомобіля, автоматично передає відеоролики у додаток Garmin Drive на сумісному смартфоні та попереджає вас, якщо був зафіксований інцидент. Необхідне Wi-Fi підключення.

Використовуйте додаток Garmin Drive на сумісному смартфоні, щоб отримати дистанційний доступ до камери та спостерігати з будь-якої точки в режимі Live View за припаркованою машиною

Міцна конструкція

Даний відеореєстратор може витримувати складні умови експлуатації в автомобілі, включно з впливом прямих сонячних променів та високих температур.

Даний відеореєстратор може витримувати складні умови експлуатації в автомобілі

Додатковий порт USB

Вам не доведеться обирати, що підключити до джерела живлення – відеореєстратор чи смартфон. Зарядний пристрій, що входить до комплекту, оснащений додатковим портом USB, дозволяючи вам одночасно подавати живлення на два пристрої.

Зарядний пристрій, що входить до комплекту, оснащений додатковим портом USB, дозволяючи вам одночасно подавати живлення на два пристрої

Побачте ще більше за допомогою додатка Garmin Drive

Побачте ще більше за допомогою додатка Garmin Drive

Переглядайте та обмінюйтесь відеороликами

Коли відеореєстратор підключений до Wi-Fi ви можете обмінюватись відеороликами з іншими користувачами, передаючи їм посилання та пароль. Отримуйте доступ до збережених відеороликів, які знаходяться у надійному онлайн сховищі Vault, за допомогою додатка Garmin Drive на сумісному смартфоні.

Переглядайте та обмінюйтесь відеороликами

Синхронізація відео з декількох камер

Додаток Garmin Drive дозволяє контролювати та відтворювати синхронізовані відео, отримані з декількох відеореєстраторів Garmin (до 4 шт, продаються окремо), встановлених у вашому автомобілі для запису відео з різних точок огляду.

1На функцію повідомлень можуть впливати певні обставини. Відвідайте сайт Garmin.com/warnings для більш детальної інформації.

Комплектація

  • Відеореєстратор Garmin Dash Cam 67W
  • Низькопрофільне клейке/магнітне кріплення
  • Автомобільні кабелі живлення
  • Подвійний адаптер живлення USB
  • Інструкція